Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Transgesta“

Vyr. buhalterė (-is)

1500 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Transgesta“

Darbo pobūdis

Transporto logistikos įmonės buhalterinės apskaitos tvarkymas pagal galiojančius LR įstatymus;
Apskaitos padalinio darbuotojų koordinavimas;
Finansinių, mokestinių, statistinių ataskaitų, deklaracijų ruošimas bei savalaikis jų teikimas vadovybei ir valstybinėms institucijoms;
Darbo užmokesčio bei su tuo susijusių išmokų ir mokesčių apskaita;
Bendradarbiavimas vykdant įmonės auditus;
Kitos su buhalterine apskaita ir įmonės finansais susijusios užduotys;
Vyr. buhalteris tiesiogiai pavaldus finansų vadovui.

Reikalavimai darbuotojui

Aukštasis išsilavinimas finansų / apskaitos / ekonomikos srityje;
Sėkminga patirtis dirbant panašaus pobūdžio darbą (vyr. buhalterio/finansininko) ne mažiau kaip 2 metai;
LR teisės aktų, reglamentuojančių apskaitą, mokesčius, įmonių veiklą, išmanymas;
Analitinis mąstymas, gebėjimas struktūrizuoti ir sisteminti informaciją;
Savarankiškumas, kruopštumas ir atidumas. Gebėjimas dirbti komandoje.
Patirtis apskaitos programa Pragma4 būtų privalumas.

Puikią, draugišką ir nuolatos tobulėti ir padėti siekiančią komandą;
Nuostabiai praleistą laiką dalyvaujant visuose įmonės renginiuose
Tobulėjimą ugdant save vidiniuose ir išoriniuose mokymuose;
Karjeros galimybę, kuri priklausys nuo pasiektų rezultatų.

Atlyginimas

1500 €/mėn. į rankas

Savo veiklą pradėjusi 1993 metais, šiandien TG Group įmonių grupė sėkmingai vygdo savo veiklą krovinių pervežimo, ekspedijavimo, muitinės procedūrų ir techninio aptarnavimo srityse.

UAB TG Group kertiniai akmenys KOKYBĖ – KOMPETENCIJA – GREITIS – padeda mūsų klientams pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas.
informacija apie UAB „Transgesta“
1840 €
Vid. atlyginimas bruto
(21% didesnis už LT vidurkį)
261
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1552 €
25% uždirba 1552-1573 €
25% uždirba 1573-1646 €
25% uždirba nuo 1646 €