UAB „Automatikos sistemos“

Vyr. buhalterė (-is)

Panevėžys, Kupiškis - UAB „Automatikos sistemos“

Darbo pobūdis

  • Finansinės bei mokestinės apskaitos organizavimas ir vedimas, aktyviai dalyvaujant kylančių buhalterinės apskaitos klausimų sprendime;
  • Darbo užmokesčio apskaita;
  • Nuolatinis finansinių ataskaitų rengimas ir bendradarbiavimas su skyriais;
  • Metinės finansinės atskaitomybės sudarymas;
  • Bendradarbiavimas, informacijos teikimas atliekant metinį finansinį auditą;
  • Bendrovės vidaus taisyklių bei politikos įgyvendinimas;
  • Vadovavimas 2-3 darbuotojų komandai.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis išsilavinimas finansų /buhalterinės apskaitos srityse;
  • Ne mažiau kaip 2-3 metų patirtis vyr. buhalterio pareigose.
  • Patirtis gamybos įmonėje būtų didelis privalumas;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office - Word, Excel, Outlook); patirtis dirbant Pragma programa – privalumas;
  • Geri organizaciniai gebėjimai, atsakingumas, savarankiškumas, kruopštumas, iniciatyvumas bei gebėjimas dirbti komandoje;
  • Darbo laiko planavimas.

  • Siūlome atsakingą, dinamišką bei iššūkių pilną darbą įmonėje;
  • Atlyginimą, priklausantį nuo konkretaus kandidato kompetencijos, kuris bus nustatomas abipusių derybų keliu;
  • Suteikiame visas darbui atlikti reikalingas priemones.

ASISTEMOS juridinių asmenų registre įregistruota 2000 m. Veiklos pradžioje įmonėje dirbo vos 2 darbuotojai, šiandien ji – viena stambiausių Panevėžio įmonių, kurioje dirba per 190 darbuotojų. Gamybos plotas išsiplėtė iki 3000 m2, eksportas išaugo iki 40%. Sudaryta puiki kvalifikuotų specialistų komanda suteikia galimybę sklandžiai ir lanksčiai vykdyti įmonės veiklą. Dirbame su įvairiausių pramonės šakų įmonių technologinių procesų automatizavimu ir atnaujinimu, pritaikome naujausias technologijas ir komponentus. Siūlome tik aukštos kokybės gaminius ir inžinerinius sprendimus elektros energijos gamybai, perdavimui bei valdymui.
informacija apie UAB „Automatikos sistemos“
1988 €
Vid. atlyginimas bruto
(30% didesnis už LT vidurkį)
201
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1464 €
25% uždirba 1464-1927 €
25% uždirba 1927-2542 €
25% uždirba nuo 2542 €