Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Motivate LT“

VYR.BUHALTERĖ (-IS) (pilnu arba 0,5 etato)

1600-2000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Motivate LT“

Tavo atsakomybės bus:

  • Pilnos buhalterinės apskaitos vykdymas, buhalterinių duomenų srautų kontroliavimas;
  • Organizuoti ir užtikrinti optimalų, savalaikį ir atitinkantį teisės aktus apskaitos tvarkymą ir finansinių operacijų vykdymą įmonėje;
  • Teikti ataskaitas (deklaracijas) valstybės, mokesčių ir finansų institucijoms;
  • Užtikrinti apskaitos procesų kontrolę ir teikti rekomendacijas tobulinimui.

Reikalavimai:

  • Aukštasis išsilavinimas ekonomikos, finansų ar buhalterinės apskaitos srityje;
  • Vyresniojo buhalterio 2-3 metų darbo patirtis;
  • Patirtis dirbant su „Rivilė“ programa (privalumas);
  • LR teisės aktų reglamentuojančių buhalterinę apskaitą, mokesčius ir įmonių veiklą išmanymas;
  • Gebėjimas komunikuoti anglų kalba apskaitos ir susijusiais klausimais.

Prisijungus prie mūsų užtikrinsime:

  • Darbą vieningoje 2 žmonių apskaitos komandoje ir rūpestingą įvedimą ir darbų perdavimą;
  • Aiškius tikslus, veiklos vertinimą, puikias darbo sąlygas bei konkurencingą darbo užmokestį (1600 – 2000 EUR atskaičius mokesčių);
  • Lankstų darbo laiką, galimybę dirbti nuotolinių būdu, pilnu arba 0,5 etato.

Apie kompaniją:

Mūsų klientė – užsiimanti knygų leidyba ir didmeninė prekyba, kviečia prisijunti VYR.BUHALTERĘ (-Į)

Atlyginimas

1600-2000 €/mėn. į rankas

Nuo 2009-ųjų metų mes esame partneriai:

  • tarp organizacijos ir tinkamiausių darbuotojų.
  • tarp organizacijos ugdymo poreikių ir geriausia tuos poreikius atliepiančių konsultantų.