UAB „SG 20 Group“

VYR.BUHALTERĖ (-IS)

900-1100 €/mėn. Į rankas
Šiauliai - UAB „SG 20 Group“

Darbo pobūdis

Darbo užmokesčio apskaita ir su tuo susijusių mokesčių ir dokumentų administravimas; Teisingas ir savalaikis darbuotojų atlyginimų, atostoginių, komandiruočių išlaidų, išskaitų iš darbo užmokesčio apskaičiavimas ir pateikimas išmokėjimui;
Prekių įvedimas į sistemą;
Prekių pajamavimas;
Gamybos pajamavimas;
PVM sąskaitų-faktūrų ir važtaraščių išrašymas;

Reikalavimai darbuotojui

Darbo patirtis atitinkanti darbo pobūdį;
Darbas gamybinėje veikloje - privalumas;
Darbo vieta - Šiaulių mieste su patogiu susisiekimu visuomeniniu transportu;
Geros darbo sąlygos;
Didėjantis atlyginimas nuo rezultatų;
Visos socialinės garantijos;

Įmonė siūlo

Administracinės darbo valandos;
Atlyginimas bandomuoju laikotarpiu 900EUR pirmus tris mėnesius. Atlygis kyla pas mėnesį. Pasibaigus bandomajam laikotarpiui sutariamas atlygis priklausomai nuo darbuotojo kompetencijos, pasiekimų bei rezultatų.

Atlyginimas

900-1100 €/mėn. į rankas

SG 20 Group. Esame Lietuvoje įsikūrusi sėkmingai auganti gamybos įmonė, įkurta 2020 m. Specializuojamės medicininių bei FFP2 veido kaukių gamyboje. Savo produkcija platiname ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse. Mūsų kolektyvas - virš 50 darbuotojų.
informacija apie UAB „SG 20 Group“
1648 €
Vid. atlyginimas bruto
(8% didesnis už LT vidurkį)
52
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1153 €
25% uždirba 1153-1364 €
25% uždirba 1364-1845 €
25% uždirba nuo 1845 €