Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „StatVilsta“
More about company »

Vyr. buhalterė (-is)

Vilnius - UAB „StatVilsta“

Darbo pobūdis

  • Pirkimų, pardavimų ir kitų ūkinių operacijų registravimas apskaitoje;
  • Kasos ir banko opercijų registravimas apskaitoje;
  • Kuro ir transporto apskaita;
  • Darbo užmokesčio apskaita;
  • Ilgalaikio turto apskaita;
  • Mėnesinių, ketvirtinių, metinių deklaracijų rengimas bei pateikimas;
  • Metinių finansinių ataskaitų ruošimas

Reikalavimai

  • 3 metai vyr. buhalterio darbo patirtis;
  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Komunikabilumas;
  • Būtinas apskaitos programos Rivilė išmanymas;
  • Kruopštumas;
  • Atidumas;
  • Analitinis mąstymas.

Mes jums siūlome

  • Karjeros galimybes;
  • Darbo laikas: 08:00 - 17:00, pirmadienis - penktadienis.
  • Atlyginimas sutartinis

Gyvenamųjų, pramoninių, verslo pastatų statyba, renovacija, gerbuvio įrengimas.
Informacija apie UAB „StatVilsta“
683 €
Vid. atlyginimas bruto
48
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 443 €
25% uždirba 443-630 €
25% uždirba 630-694 €
25% uždirba nuo 694 €
Vadovas: Vilius Meškutavičius