Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Inlogo"
More about company »

Vyr. Buhalterė (-is)

1000–1300 Eur
Vilnius - UAB "Inlogo"

Darbo pobūdis

  • Buhalterinės apskaitos vedimo organizavimas ir priežiūra;
  • Apskaitininkų, atsakingų už pirminių dokumentų suvedimą, darbo kontrolė, užduočių delegavimas;
  • Mokestinių ir finansinių ataskaitų ruošimas, pateikimas, nustatytais terminais valstybinėms institucijoms ir vadovams, jų analizė ir rekomendacijų teikimas.
  • Veiklos analizavimas.
  • Buhalterinių procesų optimizavimas.

Reikalavimai

  • Aukštasis buhalterinis/finansinis išsilavinimas;
  • Ne mažesnė kaip 3 metų sėkminga darbo patirtis vyr. buhalterio pareigose.
  • Įmonės veiklą reglamentuojančių LR teisės aktų ir verslo apskaitos standartų išmanymas;
  • Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Analitinis mąstymas, atidumas, kruopštumas, geri darbo organizavimo įgūdžiai;
  • Anglų/Rusų kalba;
  • Patirtis logistikos/transporto sektoriuje privaloma.
  • Gerai išmanyti buhalterinę sistemą - RIVILĖ

Mes jums siūlome

  • Stabilų, konkurencingą darbo užmokestį;
  • Visas socialines garantija;
  • Profesinio tobulėjimo galimybes.

Atlyginimas

1000–1300 Eur atskaičius mokesčius

“INLOGO” is one of the fastest growing logistics companies in the Baltic states. The company began its activity in 2013 as a full load transportation service provider in Europe and CIS countries and has since grown into a company group.