UAB „Higso bozonas“

Vyr. buhalterė (-is)

1500-2000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Higso bozonas“
UAB "Higso bozonas" ir UAB "Higso apskaita" ieško komandos narių.

Darbo pobūdis

  • Įmonės teikiamų deklaracijų auditavimas, peržiūra, sutikrinimas;
  • Metinių finansinių ataskaitų teikimo proceso koordinavimas;
  • Nuolatinis gilinimasis į gerąsias praktikas ir jų diegimas įmonės viduje;
  • Kitos su buhalterine apskaita ir įmonės finansais susijusios užduotys.

Reikalavimai darbuotojui

  • Išsilavinimas finansų, ekonomikos ar susijusioje srityje;
  • Vyr. Buhalterinio darbo patirtis;
  • Konstruktyvus mąstymas, atsakingumas, kruopštumas.

  • Jau surinktus ir jau suregistruotus visus dokumentus ir banko išrašus;
  • Neribotą profesinį augimą ir tobulėjimo galimybes;
  • Veržlų kolektyvą, savo srities specialistus ir entuziastus;
  • Analogų neturinčias, išskirtinai mūsų įmonei sukurtas, informacines sistemas;
  • Programuotojus, gebančius patobulinti sistemas ir išspręsti problemas per kelias valandas;
  • Lankstų darbo grafiką.

Atlyginimas

1500-2000 €/mėn. į rankas

UAB "Higso bozonas" teikia plataus spektro verslo administravimo paslaugas.

Šiais metais, siekdami išgryninti veiklas, įsteigėme dukterinę įmonę - UAB "Higso apskaita" ir pradėjome sparčiai plėsti kolektyvą.

Pasitelkę naujausius informacinių technologijų sprendimus siekiame tapti vienais didžiausių verslo administravimo paslaugų teikėjais Lietuvoje.
informacija apie UAB „Higso bozonas“
2398 €
Vid. atlyginimas bruto
(57% didesnis už LT vidurkį)
5
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2022 m.