Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „GV FINANSINIAI SPRENDIMAI“

Vyr. buhalterė (-is)

Iki 1200 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „GV FINANSINIAI SPRENDIMAI“

Darbo pobūdis

  • Įmonių buhalterinės apskaitos tvarkymas nuo pirminių dokumentų iki finansinių atskaitomybių;
  • darbas su buhalterinės apskaitos programa RIVILE;
  • kitos, su buhalterine apskaita susijusios užduotys.

Reikalavimai

  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas (buhalterinės apskaitos, finansų, ekonomikos mokslų srityse);
  • darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • gebėjimas savarankiškai planuoti darbus, optimaliai paskirstant darbo laiką;
  • noras tobulinti savo žinias ir įgūdžius.

Mes jums siūlome

  • Buhalterinė patirtis yra naudinga, tačiau nesidrovėkite susisiekti, net jeigu esate karjeros pradžioje;
  • svarbiausia yra tinkamas požiūris į darbą ir noras tobulėti;
  • draugiška atmosfera, kur bus proga ne tik panaudoti savo esamas žinias, tačiau ir prisirinkti naujų.

Atlyginimas

Iki 1200 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Plius priedai

Daugiau nei 20 metų buhalterinės apskaitos ir finansinės analizės paslaugas teikianti įmonė. Lietuvos apskaitos įmonių asociacijos (LAĮA) narė.
informacija apie UAB „GV FINANSINIAI SPRENDIMAI“
1394 €
Vid. atlyginimas bruto
10
Darbuotojų skaičius
200-300 tūkst. €
Pajamos 2019 m.