Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client

Vyr. buhalterė (-is)

1200-1500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „ZeroSum“

Darbo pobūdis

  • Pilnas įmonių buhalterinės apskaitos tvarkymas nuo pirminių apskaitos dokumentų iki finansinės atskaitomybės rengimo;
  • Reikalingų finansinių, mokestinių, statistinių ataskaitų ir deklaracijų ruošimas bei savalaikis jų teikimas atitinkamos valstybinėms institucijoms;
  • Darbo užmokesčio apskaitos tvarkymas;
  • Banko operacijų apskaita;
  • Mėnesinių/ketvirčio/metinių ataskaitų rengimas įmonės vadovybei;
  • Kitos su buhalterine apskaita susijusios užduotys.

Reikalavimai

  • Aukštasis (universitetinis ar koleginis) ekonominis arba buhalterinis išsilavinimas;
  • Buhalterio darbo patirtis ne mažesnė kaip 3 metai;
  • Puikus LR teisės aktų, reglamentuojančių buhalterinę apskaitą išmanymas;
  • Darbo su kompiuteriu įgūdžiai (MS Excel, Word);
  • Analitinis mąstymas, stiprus atsakomybės jausmas, noras dirbti ir tobulėti.
  • Darbas su buhalterinės apskaitos, finansų ir verslo valdymo sistema – Rivilė būtų privalumas.

Mes jums siūlome

  • Visas priemones reikalingas darbui;
  • Konkurencingą atlygį ir socialines garantijas;
  • Draugišką kolektyvą;
  • Galimybę mokytis ir augti dirbant su profesionalais, įgyti darbo patirties įvairiose veiklos srityse.
  • Darbą miesto centre, moderniai įrengtame ofise.

Atlyginimas

1200-1500 €/mėn. į rankas
Priklausomai nuo turimų kompetencijų ir prisiimamų atsakomybių.
CVB client

UAB „ZeroSum“

Jau daugiau nei 5 metus sėkmingai teikia buhalterinės apskaitos ir finansų paslaugas įmonėms, bei konsultuoja įvairius verslo sektoriaus subjektus. Galime pasigirti atsakingais darbuotojais, stabiliu augimu ir kompetencija buhalterijos ir finansų srityje įvairiausiuose kontekstuose.

Sudėtingas ir nuolatos kintantis mokesčių sistemos klimatas dažnai tampa iššūkiu ne tik patyrusiems verslininkams, tačiau ir gyventojams, todėl nuolatos giliname žinias, atidžiai sekame visus pokyčius, taip užtikrindami, kad kiekvienas klientas gaus savalaikę ir tikslingą pagalbą tiek pagal poreikius, tiek pagal reikalavimus.

Teikiame buhalterinės apskaitos paslaugas: UAB - Uždaros akcinės bendrovės, DNSB - Daugiabučių namų savininkų bendrijos, VšĮ - Viešosios įstaigos, Verslininkai dirbantys su individualios veiklos pažyma, verslo liudijimu ir t.t. Konsultuojame: buhalterius, apskaitininkus.

Mūsų teikiamos paslaugos: Konsultacijos bendrais apskaitos, įmonių steigimo ir mokesčių sistemos klausimais, Buhalterinės apskaitos vedimas, Vyriausiojo buhalterio kompetencija užtikrinti sveikai ir savalaikei buhalterijai, Buhalterinės apskaitos procesų standartizavimas, Finansai ir verslo valdymo apskaita Personalo apskaita, Apleistos buhalterijos tvarkymas