OnHR – personalo atrankos agentūra

Statybų projektų vadovas

2460-3360 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - OnHR – personalo atrankos agentūra

Darbo pobūdis

Darbų planavimas statybos aikštelėje;
Projekto biudžeto valdymas;
Organizuoti ir planuoti savalaikį bei kokybišką statybos darbų atlikimą;
Efektyvus medžiagų ir mechanizmų panaudojimo užtikrinimas;
Darbų saugos, darbo ir aplinkos reikalavimų žinojimas bei laikymasis;
Bendravimas su klientais, tiekėjais, subrangovais.

Reikalavimai darbuotojui

Išmanyti statybos technologinius procesus;
Turėti aukštąjį išsilavinimą (statybų inžinerija);
Turėti puikius vadovavimo, darbų organizavimo įgūdžius;
Turėti kvalifikacijos atestatą, suteikiantį teisę eiti statinio statybos vadovo pareigas, ypatingo statinio vadovo pareigas ir ne mažesnę nei 2 metų darbų vadovo darbo patirtį.

Įmonė siūlo

Atsakingą darbą draugiškame kolektyve.
Profesinio tobulėjimo galimybes.

Atlyginimas

2460-3360 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Galutinis darbo užmokestis aptariamas pokalbio metu, siekiant surasti tinkamą abiem pusėms sprendimą, įvertinant turimas kompetencijas ir lūkesčius.

Mūsų klientas - daugiau nei 20 metų gyvuojanti statybų sektoriuje įmonė. Kompanija vykdo plataus spektro statybos projektus: statomi bei atnaujinami gamybinės, visuomeninės ir komercinės paskirties statiniai, infrastruktūros objektai, gyvenamieji namai.
Šiuo metu stiprinama komanda ir kviečiamas prisijungti Projektų vadovas.

UAB "OnHR" – PERSONALO PAIEŠKA IR ATRANKA. Ilgametė patirtis dirbant su skirtingų verslo sektorių įmonėmis.