Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „HSG Service“

Vyr. buhalterė (-ius)

Vilnius - UAB „HSG Service“

Darbo pobūdis

  • Įmonės buhalterinės apskaitos tvarkymas (nuo pirminių dokumentų iki pilnos finansinės atskaitomybės sudarymo);
  • mokestinių ir kitų ataskaitų rengimas;
  • ūkinių ir finansinių operacijų apskaitos teisėtumo užtikrinimas;
  • darbo užmokesčio, dienpinigių ir su tuo susijusių išmokų bei mokesčių skaičiavimas, kontrolė;
  • kitos su buhalterine apskaita ir įmonės finansais susijusios užduotys.

Reikalavimai darbuotojui

  • universitetinis išsilavinimas ekonomikos, finansų valdymo srityje;
  • darbo patirtis vyr. buhalterės (-io) pareigose;
  • planavimo ir organizavimo įgūdžiai;
  • patirtis su buhalterine programa Rivilė - privalumas;
  • iniciatyvumas bei profesinis įsitraukimas;
  • anglų kalbos žinios.

  • darbą šiuolaikiškoje, patikimoje įmonėje 1-2 m. (gimdymo bei vaiko priežiūros atostogų metu) su perspektyva toliau sėkmingai dirbti augančioje įmonėje (naujai priimtai vyr. buhalterei (-iui) reikės toliau tęsti darbus jau po 2018 m. audituotos FA pateikimo);
  • kompetencijas, dabartines rinkos sąlygas atitinkantį atlyginimą;
  • profesinio tobulėjimo galimybes;
  • puikias darbo sąlygas ir priemones.

UAB "HSG Service" – profesionalų komanda, teikianti aukščiausios kokybės elektros instaliacijos, silpnų srovių inžinerijos paslaugas pramoniniuose objektuose, laivuose. Taip pat atliekame suvirinimo, vamzdynų montavimo, santechnikos sričių darbus.
Įmonė sėkmingai vykdo savo projektus Vokietijoje, Prancūzijoje, Ispanijoje, Olandijoje ir kitose šalyse.
informacija apie UAB „HSG Service“
2472 €
Vid. atlyginimas bruto
(62% didesnis už LT vidurkį)
115
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1594 €
25% uždirba 1594-2394 €
25% uždirba 2394-3040 €
25% uždirba nuo 3040 €