Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Sakurų sodas"
More about company »

Vyr. buhalterė

Kaunas - UAB "Sakurų sodas"

Darbo pobūdis

  • Buhalterinės apskaitos vedimas nuo pirminių dokumentų iki pilnos metinės atskaitomybės apskaitos įmonėje;
  • Buhalterinių operacijų vykdymas ir jų atitikimo įstatymų nustatytiems reikalavimams užtikrinimas;
  • Finansinių ataskaitų ir mokesčių deklaracijų rengimas ir teikimas institucijoms, vadovaujantis galiojančiais teisės aktais ir standartais.
  • Pirminių dokumentų (pirkimai, pardavimai ir kt.) suvedimas į buhalterinę programą.
  • Darbo užmokesčio skaičiavimas;
  • Kiti buhalteriniai darbai;
  • Personalo atleidimo/įdarbinimo dokumentų tvarkymas.

Reikalavimai

  • Darbo patirtis dirbant su buhalterine programa Pragma 3.2 ir Excel;
  • Vyr. buhalterio darbo patirtis ne mažesnė nei 3 metai;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Atsakingumas, kruopštumas, organizuotumas, savarankiškumas, reiklumas;
  • Vidinė motyvacija profesionaliai dirbti šį darbą.

Mes jums siūlome

  • Mes siūlome įdomų ir atsakingą darbą;
  • Geras darbo sąlygas nedideliame draugiškame kolektyve;
  • Profesinio tobulėjimo galimybes.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Atsižvelgdama į konkrečius klientų poreikius bei remdamasi geriausia buhalterinės apskaitos praktika, teikia buhalterinės apskaitos paslaugas įvairių formų juridiniams ir fiziniams asmenims.
Informacija apie UAB "Sakurų sodas"
5
Darbuotojų skaičius
10-20 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Eglė Alasevičienė