Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „SCT LUBRICANTS“

Vyr. buhalterės asistentas (-ė)

1000-1500 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „SCT LUBRICANTS“

Darbo pobūdis

  • Įmonės ūkinės ir finansinės veiklos tvarkymas vadovaujantis LR įstatymais ir kitais reglamentuojančiais teisės aktais;
  • Finansinių, mokestinių, statistinių ataskaitų rengimas ir savalaikis jų teikimas valstybės institucijoms bei įmonės vadovybei;
  • Bendravimas su bankais, dokumentų ruošimas pinigų plovimo prevencijai tikrinti;
  • Dalyvavimas įmonės patikrinimų bei audito procesuose, informacijos rinkimas, sisteminimas ir paruošimas;
  • Dalyvavimas diegiant, optimizuojant įmonės buhalterinės apskaitos duomenų ir analitikos tobulinimo procesuose bei jų kontrolė;
  • Kolegų konsultavimas buhalterinių operacijų atlikimo klausimais;
  • Įvairiapusė pagalba Vyr. buhalterei padedant užtikrinti tinkamos buhalterinės apskaitos vykdymą.

Reikalavimai darbuotojui

  • Išsilavinimas buhalterijos, apskaitos, finansų srityje;
  • Ne mažesnė kaip 5 metų darbo patirtis buhalterio pozicijoje;
  • Rusų ir anglų kalbos mokėjimas;
  • Domėjimasis teisės aktais, reglamentuojančiais buhalterinę ir mokestinę apskaitą;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Word, Excel);
  • Išmanyti verslo apskaitos standartus (VAS), apskaitos valdymo, savikainos kalkuliavimo, buhalterinės apskaitos bei ekonominės analizės principus;
  • Puikūs analitiniai ir problemų sprendimo įgūdžiai.
  • Gebėjimas analizuoti, sisteminti, argumentuoti;
  • Atvirumas naujovėms ir pokyčiams, greita orientacija;
  • Gebėjimas dirbti komandoje;
  • Komunikabilumas, atidumas, kruopštumas, atsakingumas, iniciatyvumas.

Privalumai:
  • Darbo patirtis gamybinėje įmonėje.
  • "LABBIS" programos išmanymas būtų didelis privalumas.
  • GPAIS sistemos išmanymas.
  • Teikiame pirmenybę žinančiam rusų k.

Įmonė siūlo

  • Darbą darnioje savo srities profesionalų komandoje;
  • Įgyvendinti profesinius siekius;
  • Galimybę mokytis ir tobulėti;
  • Puikias darbo sąlygas bei socialines garantijas;

Darbo užmokesčio sąlygos bus derinamos pokalbio metu.

Atlyginimas

1000-1500 €/mėn. į rankas

informacija apie UAB „SCT LUBRICANTS“
2981 €
Vid. atlyginimas bruto
(96% didesnis už LT vidurkį)
188
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2066 €
25% uždirba 2066-2739 €
25% uždirba 2739-3642 €
25% uždirba nuo 3642 €