UAB „SNG Solar“

Vyr. buhalterės padėjėja (-as)

300-1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „SNG Solar“

Darbo pobūdis

  • Dokumentų ruošimas ir informacijos pateikimas
  • Sąskaitų - faktūrų išrašymas
  • Skolų vertinimas pagal nustatyta procedūrą
  • Pirminis dokumentų formavimas

Reikalavimai darbuotojui

  • Puikus bendravimo įgūdžiai
  • Apskaitos įgūdžiai
  • Puiki rusų kalba, gabumas susikalbėti angliškai
  • Geri darbo su kompiuteriu įgūdžiai (Microsoft Office)

  • Bandomasis laikotarpis nuo 600 Eur/mėn pilnam etatui arba 300 Eur/mėn pusei etato

Atlyginimas

300-1000 €/mėn. į rankas

Projektų valdymo ir vystymo įmonė savo klientams siūlanti pilnai parengtus projektų sprendimus, įskaitant projektavimo, leidimų gavimo ir montavimo darbus bei visą tiekimo grandinę. Saulės energijos rinkoje esame beveik dešimtmetį, tad tikrai išmokome kokybiškai ir gretai įgyvendinti saulės energijos projektus. Savo klientams siūlome optimizuotus saulės energijos projektų sprendimus.
informacija apie UAB „SNG Solar“
5
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2019 m.