Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Egmila“
More about company »

Vyr. buhalteris (-ė) - finansininkas (-ė)

Šiauliai - UAB „Egmila“

Darbo pobūdis

Gamybinės įmonės buhalterinės apskaitos tvarkymas (nuo pirminių dokumentų apskaitos iki finansinės atskaitomybės sudarymo);
mokestinių ir kitų ataskaitų rengimas bei teikimas;
kitos su buhalterine apskaita ir įmonės finansais susijusios užduotys.

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas finansų, ekonomikos, apskaitos ar kitose susijusiose srityse;
Patirtis, leidžianti užimti vyr. buhalterio / finansininko poziciją;
LR įstatymų, teisės aktų, reglamentuojančių buhalterinę apskaitą ir mokesčius, išmanymas;
Raštvedybos žinios, puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai.
Darbo patirtis gamybinėje įmonėje būtų privalumas.

Atlyginimas

Derybų klausimas

Gamybinė įmonė Šiauliuose ieško vyr. buhalterio (-ės) - finansininko (-ės).
Informacija apie UAB „Egmila“
609 €
Vid. atlyginimas bruto
15
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Egidijus Milašauskis