Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB ''Finesta Lithuania''
More about company »

VYR. BUHALTERIS (-Ė) GAMYBINĖJE ĮMONĖJE

Vilnius - UAB ''Finesta Lithuania''

Darbo pobūdis:

  • Darbas su Monitor gamybine programa;
  • Mokesčių apskaitos ir mokestinių ataskaitų rengimas;
  • Buhalterinės apskaitos procesų peržiūra ir efektyvinimas;
  • Įmonės veiklos rodiklių analizė ir kontrolė;
  • Teikti pasiūlymus dėl inovatyvių ir efektyvių apskaitos sprendimų;
  • Kitų vadovybės užduočių susijusių su buhalterinės apskaitos tvarkymu vykdymas.

Reikalavimai darbuotojui:

  • Aukštasis ar aukštesnysis išsilavinimas (ekonomikos, buhalterinės apskaitos ar finansų srityje);
  • Penkių ir daugiau metų praktinio buhalterinio darbo patirtis gamybinėje įmonėje;
  • Puikus LR mokesčių ir apskaitos bei finansų valdymą reglamentuojančių teisės aktų išmanymas;
  • Finansinių ataskaitų rengimo įgūdžiai;
  • Gebėjimas savarankiškai priimti sprendimus, iniciatyvumas, savarankiškumas;
  • Stipri orientacija į tikslą bei rezultatą.

Įmonė siūlo:

  • Darbą vienoje moderniausių baldų gamintojų kompanijoje;
  • Darbo patirtį bei kvalifikaciją atitinkantį atlyginimą;
  • Galimybę tobulėti, kelti profesinę kompetenciją;
  • Galimybę įgyvendinti naujas idėjas bei darbines ambicijas;
  • Geras darbo sąlygas ir priemones reikalingas darbui atlikti.

Mūsų kompanijos istorija prasideda 2008 m., kai buvo įkurta Finesta Baltic OU. Finesta iš Estijos rinkos lyderių personalo paslaugų srityje, tapo viena didžiausių personalo atrankų bei laikinojo įdarbinimo kompanijų Baltijos šalyse.

Šiuo metu vienai moderniausių metalinių baldų gamintojų ieškome naujo komandos nario. Įmonei veikiančiai jau 26-erius metus, sukaupta patirtis bei inžineriniai sprendimai padeda įvykdyti užsakymus nuo idėjos pristatymo, projektavimo iki serijinės gamybos. Į savo komandą kompanija kviečia prisijungti VYR. BUHALTERĮ (Ę).