Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Topo grupė"
More about company »

Vyr. buhalteris (-ė)

Kaunas - UAB "Topo grupė"

Darbo pobūdis

Pilna buhalterinė apskaita (nuo pirminių dokumentų iki finansinės atskaitomybės sudarymo, pateikimo);
Vidinių bendrovės apskaitos principų bei tvarkų nustatymas bei koordinavimas;
Darbo užmokesčio apskaita;
Mokesčių apskaita, statistinių ataskaitų pateikimas;
Prekių pajamavimas, sąskaitų išrašymas;
Nutolusių padalinių apskaitos priežiūra ir kontrolė;
Kolegų konsultavimas buhalterinės apskaitos klausimais.

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas finansų/buhalterijos srityse;
Ne mažesnė nei 5 metų vyr. buhalterės (-io) patirtis;
Darbas su apskaitos programa "Rivilė";
LR teisės aktų, reglamentuojančių buhalterinės apskaitos vedimą, išmanymas;
Kruopštumas, atsakingumas, atidumas, analitiniai gebėjimai, savarankiškumas, pozityvumas;

Mes jums siūlome

Atsakingą darbą ir tobulėjimo galimybes;
Reikalingą pagalbą bei priemones, tinkamai atlikti darbo funkcijas;
Galimybę realizuoti save;
Darbą draugiškoje, profesionalioje komandoje.

Konfidencialumą garantuojame.
Informuosime tik atrinktus kandidatus.

„AG Service" - pirmaujanti buitinės technikos ir elektronikos remonto paslaugų įmonė rinkoje, atliekanti buitinės, vaizdo bei garso technikos garantinį ir negarantinį aptarnavimą.

Telefonas pasiteirauti: 8 616
Įmonėje vid. atlyginimas 935€
15% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)