Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Sapa Profiliai"
More about company »

Vyr.buhalteris (-ė)

Kaunas - UAB "Sapa Profiliai"

Darbo pobūdis

  • Buhalterinės apskaitos tvarkymas;
  • Finansinių, mokestinių, statistikos, grupės, vidinių ataskaitų ir deklaracijų ruošimas ir pateikimas valstybinėms institucijoms, akcininkams, vadovybei;
  • Apskaitos politikos formavimas, organizavimas ir kontrolė;
  • Pajamų ir sąnaudų klasifikavimas, išlaidų kontrolė;
  • Darbo užmokesčio apskaita ir kontrolė;
  • Apskaitos tobulinimo projektų inicijavimas bei jų koordinavimas, pažangių apskaitos metodų diegimas.

Reikalavimai

  • Buhalterinis/finansinis/ekonominis išsilavinimas;
  • Vyr. buhalterio darbo patirtis gamybinėje įmonėje ne mažiau 4 metų;
  • Puikus VAS ir TFAS žinojimas;
  • Patirtis dirbant su verslo valdymo sistema „Microsoft Dynamics AX“ (privalumas);
  • Valdymo apskaitos žinios, patirtis;
  • Biudžetų, balansų sudarymo bei ekonominės analizės principų išmanymas, taikymo patirtis;
  • Geros anglų kalbų žinios;
  • Reiklumas sau ir kitiems, greita orientacija, gebėjimas organizuoti ir deleguoti darbus, kontroliuoti;
  • Iniciatyvumas, loginis mąstymas, tikslo siekimas, pasitikėjimas savimi, savarankiškumas, sąžiningumas, komunikabilumas;
  • Atvirumas pokyčiams ir naujovėms;
  • Darbas apskaitos programa „Alga“ būtų privalumas.

Mes jums siūlome

Siūlome darbą tarptautinėje įmonėje, labai šaunų kolektyvą, galimybę įgauti ženklios tarptautinės patirties, geras darbo sąlygas.

UAB "Sapa Profiliai" yra Švedijos kapitalo įmonės (Sapa Profiler AB) dukterinė kompanija, užsiimanti aliuminio profilių mechaniniu apdirbimu, surinkimu, prekyba.
Įmonėje vid. atlyginimas 1206€
49% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)