Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Ryterna group“

VYR.BUHALTERIS (-Ė)

Kaunas - UAB „Ryterna group“

Darbo pobūdis

  • Buhalterinės apskaitos tvarkymas gamybinėje įmonėje, eksportuojančioje 90 proc. savo produkcijos į ES;
  • Apskaitos procesų įmonėje sukūrimas, koordinavimas ir kontrolė;
  • Finansinių, mokestinių ataskaitų, deklaracijų ruošimas bei teikimas valstybinėms ir kitoms institucijoms, bankams bei vadovybei;
  • Finansinės atskaitomybės ruošimas, teikimas ir pristatymas vadovybei;
  • Savikainų, rentabilumo skaičiavimas ir pasiūlymų teikimas vadovybei dėl optimizavimo;
  • Kitų pavestų užduočių, susijusių su apskaita, vykdymas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas (buhalterijos, ekonomikos ar finansų srityje);
  • Finansus bei įmonės veiklą reglamentuojančių LR ir ES teisės aktų išmanymas;
  • Praktinės buhalterinės ir mokestinės žinios;
  • Patirtis vyriausiojo (-ios) buhalterio (-ės) pareigose;
  • Patirtis gamybos sektoriuje būtų privalumas;
  • Anglų, rusų kalbos žinios būtų privalumas;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Patirtis buhalterinės apskaitos programa EUROSKAITA, būtų didelis privalumas;
  • Organizuotumas, analitinis mąstymas, atsakingumas ir kruopštumas, gebėjimas priimti sprendimus ir prisiimti atsakomybę, komunikabilumas, laiko planavimas.

  • Rinkos sąlygas atitinkantį, konkurencingą darbo užmokestį;
  • Tobulėjimo ir profesinio augimo galimybes;
  • Puikias darbo sąlygas bei visas socialines garantijas.

Konfidencialumą garantuojame.
Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Įmonė „Ryterna“, veiklą pradėjusi 1993 metais, šiandien gerai žinoma kaip kokybiškų garažo ir pramoninių vartų, lauko durų gamintoja tiek Lietuvoje, tiek Europoje. Įmonės produkcija ypač vertinama Vokietijoje, Italijoje, Skandinavijoje, Didžiojoje Britanijoje ir kt. šalyse.
Sukaupta didelė patirtis, „know-how“, galimybė gaminti individualių dizainų gaminius ir lanksčiai reaguoti į kliento poreikius, užtikrina platų klientų ratą ir nestandartinių sprendimų įgyvendinimą tiek individualiuose projektuose, tiek pramonėje.