Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Atticae“
More about company »

Vyr. buhalteris (-ė)

Kaunas - UAB „Atticae“

Pagrindinės atsakomybės:

Buhalterinės apskaitos tvarkymas;
Mokestinių ataskaitų paruošimas ir pateikimas;
Įmonės finansinės atskaitomybės, ataskaitų vadovybei bei akcininkams rengimas;
Konsoliduotų finansinių ataskaitų rengimas;
Įmonės rodiklių analizė, vidinių ataskaitų teikimas pagal poreikius.

Reikalavimai pozicijai:

Sėkminga vyriausiojo buhalterio darbo patirtis;
Gebėjimas savarankiškai ir patikimai organizuotis darbą, analitinis mąstymas;
Atsakingumas, kruopštumas ir punktualumas;
Puikus apskaitą bei mokesčius reglamentuojančių teisės aktų išmanymas;
Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai.

Vertė

Atsakingą ir savarankišką darbą;
Konkurencingą atlygį, atitinkantį Jūsų kvalifikaciją ir darbo rezultatus;
Asmeninio tobulėjimo galimybes.

"Atticae"- individualiai pritaikyti personalo atrankos bei darbo teisės sprendimai. Kiekvienas karjeros ar verslo kelias yra unikalus, todėl klientams padedame nupiešti išskirtinį jų sėkmės žemėlapį.