Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Būsto administravimo ir priežiūros įmonių grupė
More about company »

Vyr. buhalteris (-ė)

Kaunas - Būsto administravimo ir priežiūros įmonių grupė

Darbo pobūdis

  • Finansinių ataskaitų rengimas, bendradarbiavimas su auditu;
  • Mokestinių ataskaitų rengimas ir teikimas;
  • Darbo užmokesčio apskaita;
  • Apskaitos procesų tobulinimas ir kontrolė;
  • Veiklos ataskaitų rengimas ir teikimas vadovams;
  • Grupės darbuotojų darbų koordinavimas.

Reikalavimai

  • Turite aukštąjį išsilavinimą (apskaitos arba finansų srities);
  • Turite ne mažesnę nei 3 metų darbo vyr. buhalterio pareigose patirtį;
  • Išmanote įmonės veiklą reglamentuojančius LR teisės aktus ir verslo apskaitos standartus;
  • Puikiai dirbate MS Offise programomis;
  • Puikiai gebate dirbti komandoje, pasižymite atsakingumu, tikslumu, kruopštumu.

Mes jums siūlome

  • Dinamišką ir atsakingą darbą, sėkmingai bei aktyviai besiplečiančioje įmonių grupėje;
  • Puikias sąlygas bei darbą profesionaliame kolektyve;
  • Mokymus, profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes.

AB “Civinity” – sparčiai auganti tarptautinė įmonių grupė, teikianti platų aukštos kokybės paslaugų spektrą nekilnojamo turto objektų valdymo, priežiūros ir eksploatacijos srityse.