Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „DAT LT“

Vyr. buhalteris (-ė)

Kaunas - UAB „DAT LT“

Darbo pobūdis

Jeigu esi savarankiška (-as), atsakinga (-as), motyvuota (-as) siekti tikslo ir turi darbo patirties vyr. buhalterio ar grupės vadovo pozicijoje, tarptautinė aviacijos įmonė DAT LT kviečia prisijungti prie savo komandos.

Darbo pobūdis:
  • Buhalterinės apskaitos vedimo užtikrinimas (nuo pirminių dokumentų suvedimo iki mėnesinių ataskaitų parengimo);
  • Kasdienis bendravimas su kolegomis Danijoje;
  • Apskaitos procesų įmonėje kontrolė bei vystymas;
  • Tarpusavio skolų likučio derinimas;
  • Mokesčių apskaičiavimas, deklaracijų ir statistikos ataskaitų rengimas ir pateikimas valstybinėms institucijom;
  • Kitos su buhalterine apskaita susijusios užduotys.

Reikalavimai kandidatui

  • Gebėjimas laisvai bendrauti anglų kalba raštu ir žodžiu (būtina); danų kalbos žinios - privalumas;
  • Darbo patirtis vyr. buhalterio, buhalterio pavaduotojo ar grupės vadovo pozicijoje;
  • Aukštasis ekonominis, finansinis arba buhalterinis išsilavinimas;
  • Įmonių ūkinės ir finansinės veiklos buhalterinės apskaitos vedimą reglamentuojančių teisės aktų žinojimas ir gebėjimas juos efektyviai taikyti kasdieniame darbe;
  • Patirtis dirbant su apskaitos programa Navision (privalumas);
  • gebėjimas vadovauti grupei darbuotojų;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (puikios Excel žinios);
  • Kruopštumas, atidumas detalėms.

Ką mes siūlome

Darbą sėkmingai veikiančioje organizacijoje;
Tarptautinę darbo patirtį;
Profesionalų kolektyvą;
Galimybę mokytis, tobulėti.

CV prašome siųsti anglų kalba.

DAT LT is headquartered at Kaunas Airport and has approximately 300 employees. The fleet consists of Airbus and ATR aircraft. Operations are widespread and include Europe, Middle East and Africa. DAT LT is part of the DAT Group. DAT Group is an international airline based in Vamdrup, Denmark with approximately 550 employees with scheduled operations in Denmark and charter operations in Europe.
informacija apie UAB „DAT LT“
3315 €
Vid. atlyginimas bruto
(2X higher than LT average)
164
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2288 €
25% uždirba 2288-2896 €
25% uždirba 2896-3961 €
25% uždirba nuo 3961 €