Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „SABELIJOS PREKYBA“

VYR. BUHALTERIS (-Ė)

2500-3400 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „SABELIJOS PREKYBA“

Darbo pobūdis

Prekybinė įmonė ieško Vyr. Buhalterio kuris iš esmės būtų atsakingas už visos įmonės buhalterijos ir vertybių apskaitos darbo organizavimą bei kontrolę tikslu teisingai atsiskaityti su valstybe, įmonės darbuotojais ir tiekėjais.

Dirbdamas kartu su kolege ir funkciškai su kitais įmonės darbuotojais būtų atsakingas už:
  • Pilną Įmonės buhalterinės apskaitos tvarkymą remiantis Verslo Apskaitos Standartais.
  • Įvairių ataskaitų/deklaracijų parengimą ir teikimą numatytoms valstybinėms institucijoms.
  • Darbo užmokesčio apskaičiavimą.
  • Vertybių apskaitą ir kontrolę (rodikliai, procesai).
  • Betarpišką ir aktyvų bendradarbiavimą su komanda siekiant efektyvinti veiklos procesus, bei mokymą.
  • Nuolatinį domėjimąsi teisės aktais aktualiais veiklai.

Reikalavimai

  • Aukštasis ekonominis ar finansų išsilavinimas.
  • Pilnos įmonės buhalterinės apskaitos vedimo patirtis.
  • Verslo apskaitos standartų išmanymas.
  • Geras LR teisės aktų žinojimas.
  • Gebėjimas matyti visumą.
  • Pastabumas detalėms.
  • Puikios MS Office žinios.

Mes jums siūlome

  • Geras darbo sąlygas.
  • Galimybę tobulėti. Mokymus.
  • Galimybę pačiam organizuoti savo darbą.
  • Dideles kūrybos galimybes.

KONFIDENCIALUMĄ GARANTUOJAME.
Susisieksime tik su atrinktais kandidatais.

Atlyginimas

2500-3400 €/mėn. neatskaičius mokesčių

SABELIJOS PREKYBA UAB - komanda, kuri ne tik siekia ambicingų tikslų, bet ir moka pasidžiaugti pasiektais rezultatais.

KVIEČIAME PRISIJUNGTI!

SABELIJOS PREKYBA UAB - pirmaujanti darbo saugos priemonių gamintoja ir tiekėja Lietuvoje, sukaupusi didesnę nei 20 metų sėkmingo darbo patirtį.

SABELIJOS PREKYBA UAB - išsiskirianti ypatingu dėmesiu klientams ir jų poreikiams. Mūsų sprendimus ir produkciją naudoja pirmaujančios Lietuvos įmonės ir organizacijos privačiame bei valstybiniame sektoriuose.

MES SAUGOME DIRBANTĮ ŽMOGŲ.
Visada šalia – www.SabelijosPrekyba.lt
informacija apie UAB „SABELIJOS PREKYBA“
1707 €
Vid. atlyginimas bruto
(22% didesnis už LT vidurkį)
71
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1118 €
25% uždirba 1118-1358 €
25% uždirba 1358-1852 €
25% uždirba nuo 1852 €