Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB Emplonet

VYR. BUHALTERIS (-Ė)

2400-3100 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas, Jonava, Kėdainiai - UAB Emplonet

Darbo pobūdis:

  • Finansinių ataskaitų rengimas ir savalaikis jų teikimas valstybinėms institucijoms ir Finansų direktoriui;
  • Įmonės ūkinės ir finansinės veiklos buhalterinės apskaitos organizavimas ir kontrolė;
  • Bankinių operacijų vykdymas;
  • Konsoliduotos finansinės atskaitomybės rengimas;
  • Mėnesinių ir metinių deklaracijų ir kitų formų rengimas;
  • Dalyvavimas įmonės audito procese, informacijos auditoriams rinkimas ir teikimas;
  • Buhalterinės apskaitos procesų tobulinimas, kontrolė, dalyvavimas diegiant naują ERP sistemą (iš Navision į Axaptą);
  • Pavaldžių buhalterijos darbuotojų darbo organizavimas, komandos ugdymas (2 pavaldūs darbuotojai).

Reikalavimai:

  • Aukštasis išsilavinimas buhalterinės apskaitos, finansų, ekonomikos srityje;
  • Ne mažiau negu 4 metus darbo patirties buhalterio ar vyr. buhalterio pozicijoje (patirtis gamybinėje - privalumas);
  • LR teisės aktų, reglamentuojančių apskaitą, mokesčių bei verslo buhalterinės apskaitos standartus išmanymas ir gebėjimas juos taikyti praktikoje;
  • Patirtis dirbant buhalterinėmis programomis Navision, Axapta - privalumas;
  • Analitinis, loginis mąstymas, atidumas detalėms, kruopštumas;
  • Labai geri darbo kompiuteriu įgūdžiai ypač „Microsoft Excel“;
  • Anglų kalba žodžiu, raštu (B2) lygiu;
  • Gebėjimas savarankiškai planuoti, organizuoti savo veiklą, priimti sprendimus ir atsakomybę už juos, ugdyti pavaldžius darbuotojus, deleguoti užduotis.

Įmonė siūlo:

  • Įdomų ir atsakingą darbą augančioje, nuolat tobulėti siekiančioje įmonėje;
  • Nuolatines asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes;
  • Kompetencijas atitinkantį, motyvuojantį ir konkurencingą darbo užmokestį.

Atlyginimas

2400-3100 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Emplonet - visada šalia esantis Jūsų partneris. Mes teikiame aukščiausios kokybės personalo paieškos ir atrankos paslaugas, padedančias kurti ilgalaikius santykius, skatinančius verslo augimą bei įvairių sričių specialistų tobulėjimą.

Emplonet klientė - įmonė didžiausia ir moderniausia mobiliųjų įrenginių priežiūros kompanija Baltijos šalyse į savo komandą kviečia prisijungti Vyr. buhalterį (-ę)!