Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Pilsena“
More about company »

Vyr. buhalteris (-ė)

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „Pilsena“

Darbo pobūdis

  • Įmonės buhalterinės apskaitos tvarkymas pagal galiojančius LR įstatymus;
  • Apskaitos procesų įmonėje kontrolė bei vystymas;
  • Finansinių, mokestinių, statistinių ataskaitų, deklaracijų ruošimas bei savalaikis jų teikimas vadovybei ir valstybinėms institucijoms;
  • Darbo užmokesčio bei su tuo susijusių išmokų ir mokesčių apskaita;
  • Įmonės finansinių rodiklių analizė, skirta atrasti veiklos gerinimo galimybes, mažinti kaštus bei didinti efektyvumą. Procesų gerinimo pasiūlymų teikimas vadovybei;
  • Bendradarbiavimas vykdant įmonės auditus;
  • Darbuotojų konsultavimas apskaitos, mokesčių klausimais;
  • Kitos su buhalterine apskaita ir įmonės finansais susijusios užduotys.

Reikalavimai

  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas finansų / apskaitos / ekonomikos srityje;
  • Sėkminga patirtis dirbant panašaus pobūdžio darbą (vyr. buhalterio/finansininko);
  • LR teisės aktų, reglamentuojančių apskaitą, mokesčius, įmonių veiklą, išmanymas;
  • Puikūs planavimo, organizavimo, problemų sprendimo įgūdžiai;
  • Savarankiškumas, iniciatyvumas, kruopštumas ir atidumas;
  • Geri darbo MS Office programomis įgūdžiai;

Mes jums siūlome

  • Profesinius iššūkius, savirealizacijos bei tobulėjimo galimybes;
  • Bendradarbiaujančius bei sprendimų priėmimo laisvę suteikiančius vadovus;
  • Draugišką, palaikančią ir pokyčiams atvirą darbo aplinką;
  • Kompetencijas atitinkantį, motyvuojantį ir konkurencingą darbo užmokestį (Nuo 1300 Eur neto, priklauso nuo kompetencijų).

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas

Įmonė užsiima alaus ir gaiviųjų gėrimų išpilstymo ir šaldymo įrangos prekyba, gamyba, garantiniu bei pogarantiniu aptarnavimu, vitrininių šaldiklių remontu
Informacija apie UAB „Pilsena“
1727 €
Vid. atlyginimas bruto
(34% didesnis už LT vidurkį)
45
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1337 €
25% uždirba 1337-1587 €
25% uždirba 1587-1982 €
25% uždirba nuo 1982 €
Vadovas: Dainius Greblikas