No.1 LITHUANIA'S MOST VISITED JOB SITE
MB „Ekonomiškai vertingų paslaugų projektai“

VYR. BUHALTERIS (-Ė) (NEPILNAI DARBO DIENAI)

1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - MB „Ekonomiškai vertingų paslaugų projektai“

Mūsų pasiūlymas

Kviečiame ilgalaikei karjerai patikimoje įmonėje. Užtikrinsime visas reikalingas darbui priemones, patogias darbo sąlygas, pagarbą Jūsų sprendimams, pagalbą ir palaikymą. Žadame lengvai derinamą darbo grafiką (darbas - 4 val./ d.), atsakingus kolegas ir sąžiningą atlyginimą.
Aptarkime šį pasiūlymą išsamiau – siųskite savo gyvenimo aprašymą, o Jūsų asmens duomenų saugumu pasirūpinsime tinkamai.

Užduotys ir atsakomybės

Šiame darbe vykdysite nedidelės mažosios bendrijos apskaitą nuo pirminių apskaitos dokumentų iki finansinės atskaitomybės, vykdysite darbo užmokesčio, kuro apskaitą, rengsite ataskaitas valstybės institucijoms ir įmonės vadovams. Apskaitą vykdome B1 buhalterinės apskaitos programa. Išsamiau – susitikimo metu.

Lūkesčiai Jūsų kompetencijai

Tikimės, kad turite turite aukštąjį išsilavinimą, sėkmingos vyr. buhalterio darbo patirties; domitės savo srities naujienomis, dirbate atsakingai ir Jumis galima pasitikėti. Jūsų patirtį valymo paslaugas teikiančioje įmonėje vertintume kaip privalumą.
Jei Jums tiktų darbas puse etato, lauktume Jūsų CV.

Atlyginimas

1000 €/mėn. į rankas
nurodytas atlyginimas - už darbą puse etato.
MB „Ekonomiškai vertingų paslaugų projektai“
strongest_in_lithuania

MB „Ekonomiškai vertingų paslaugų projektai“

EVP Projektai – nuo 2007 m. sėkmingai dirbančių paslaugų ekspertų komanda. Dirbame įmonių grupėje su Tavo Švara, todėl galime valdyti įvairaus dydžio ir verslo srities projektus. Specializuojamės spec. valymo darbų ir kasdienio valymo srityse. Taip galime rūpintis higienos priemonių ir keičiamų kilimėlių tiekimu. EVP Projektai komandai labai svarbu patenkinti kliento lūkesčius, todėl įdedame visas pastangas, kad galėtume būti naudingais. Rūpinamės ir savo darbuotojais, pasitikime vieni kitais ir gerbiame.
Sužinokite apie mus daugiau internete


Kviečiame prisijungti prie komandos profesionalą šioms pareigoms:
informacija apie MB „Ekonomiškai vertingų paslaugų projektai“
836 €
Vid. atlyginimas bruto
10
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2021 m.