Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Palegris“

Vyr. buhalteris (-ė)

900-1200 €/mėn. Į rankas
Panevėžys - UAB „Palegris“

Darbo pobūdis

Pilnas įmonės apskaitos nuo pirminių dokumentų iki finansinės atskaitomybės sudarymo vykdymas;
Pirkimų, pardavimų, atskaitingų asmenų, ilgalaikio ir trumpalaikio turto apskaita;
Darbo užmokesčio apskaita;
Kuro apskaita;
Paslaugų apskaita, ataskaitų parengimas, sąskaitų išrašymas, mokėjimų konktrolė;
Finansinių, mokestinių, statistinių ataskaitų ir deklaracijų rengimas ir teikimas valstybinėms institucijoms;
Ataskaitų rengimas ir pateikimas vadovybei pagal įmonės vidinius standartus
Kitų vyr. buhalteriui deleguotų užduočių vykdymas.
Darbas pilną darbo dieną.
Darbo vieta: Panevėžys.

Reikalavimai darbuotojui

Aukštasis buhalterinis/finansinis išsilavinimas;
Darbo patirtis vyr. buhalterio ar vyr. finansininko pareigose;
Geras LR įstatymų ir kitų teisės aktų, reglamentuojančių buhalterinę apskaitą ir mokesčius išmanymas;
Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Atidumas, tikslumas, kruopštumas.
Analitinis mąstymas, atsakingumas ir kruopštumas
Gebėjimas gebėjimas dirbti komandoje ir savarankiškai;
Komunikabilumas, puikūs bendravimo įgūdžiai;

Atsakingą ir iššūkių pilną darbą modernioje ir nuolat augančioje įmonėje;
Gerą darbo atmosferą ir geranorišką kolektyvą;
Patogią darbo vietą pilnai aprūpintą kokybiškomis ir šiuolaikiškomis darbo priemonėmis.
Nuolatinį bendradarbiavimą ir pagalbą;
Visas socialines garantijas;
Asmeninius mokymus.

Telefonas pasiteirauti

Atlyginimas

900-1200 €/mėn. į rankas
priklausomai nuo patirties ir veiklos rezultatų

UAB "Palegris" auganti ir plečianti veiklą įmonė, teikianti krovininio transporto ir kurjerių paslaugas
informacija apie UAB „Palegris“
1162 €
Vid. atlyginimas bruto
31
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 944 €
25% uždirba 944-1061 €
25% uždirba 1061-1243 €
25% uždirba nuo 1243 €