Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Valumina“

Vyr. buhalteris (-ė)

2000-2500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Šiauliai - UAB „Valumina“

Darbo pobūdis

  • Paslaugų įmonės buhalterijos darbų planavimas, organizavimas, kontrolė ir atitikties LR teisės aktų reikalavimams užtikrinimas;
  • Vadovavimas 4 - 5 žmonių komandai;
  • Finansinių ataskaitų institucijoms ir vadovybei rengimas;
  • Deklaracijų VSDFV, VMI, STAT teikimas;
  • Lokalių apskaitos ir kitų dokumentų, reglamentuojančių buhalterijos veiklą, rengimas;
  • Pasiūlymų vadovybei dėl buhalterijos veiklos efektyvinimo teikimas;
  • Darbas programa "Optimum".

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas (buhalterinės apskaitos, finansų, ekonomikos srityse);
  • Panašaus darbo patirtis;
  • Labai geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office);
  • LR teisės aktų ir kitų norminių dokumentų reikalavimų, reglamentuojančių uždarų akcinių bendrovių veiklą ir bendrovių apskaitos tvarkymą, žinojimas ir išmanymas;
  • Gebėjimas vadovauti komandai;
  • Darbo patirtis su "Optimum" programa - privalumas;
  • Loginis mąstymas, atsakingumas, pastabumas ir kruopštumas.

Įmonė siūlo

Kvalifikacijos kėlimo galimybes;
Patrauklią darbo užmokesčio sistemą (fiksuota dalis +
priedai + kitos motyvavimo priemonės);
Patrauklią organizacijos kultūrą ir gerą mikroklimatą.

Atlyginimas

2000-2500 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Priklauso nuo patirties ir kvalifikacijos

UAB "Valumina" veiklą pradėjo 1999 m.
Bendrovė, teikia įvairias vidaus patalpų, statinių ir lauko teritorijos tvarkymo, priežiūros ir valymo paslaugas. Paslaugos teikiamos visoje Lietuvoje. Įmonės klientų sąraše yra daugiau nei 400 Lietuvos organizacijų.
informacija apie UAB „Valumina“
1078 €
Vid. atlyginimas bruto
471
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 573 €
25% uždirba 573-927 €
25% uždirba 927-1124 €
25% uždirba nuo 1124 €