Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „DEGARDA“

Vyr. buhalteris (-ė) (Transporto įmonė)

2000-2700 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „DEGARDA“

Darbo pobūdis

  • Organizuoti buhalterinę apskaitą;
  • Buhalterinės apskaitos skyriaus darbuotojų samdymas, mokymas, vadovavimas, darbų delegavimas, sklandžios komunikacijos ir laiku atliekamų užduočių užtikrinimas;
  • Užtikrinti ataskaitinių duomenų tikrumą ir teisingumą;
  • Prižiūrėti, kad laiku būtų pateikti ataskaitiniai duomenys valstybės institucijoms, bei teisingai apskaičiuoti ir sumokėti mokesčiai;
  • Organizuoti turto, įsipareigojimų ir finansinių operacijų, įplaukiančių pagrindinių lėšų, prekių bei materialinių vertybių ir piniginių lėšų apskaitą;
  • Vykdyti tikslią išlaidų ir įplaukų apskaitą;
  • Apskaičiuoti ir išmokėti darbuotojų darbo užmokestį pagal numatytus terminus;
  • Finansinių duomenų (mėnesinių, metinių ir kitų finansinių ataskaitų) ruošimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis išsilavinimas apskaitos, finansų arba ekonomikos srityje;
  • Vadovavimo buhalterijos padaliniui patirtis;
  • Kompiuterinio raštingumo žinios (MS Excel, Word);
  • Geri laiko planavimo įgūdžiai;
  • Įstatymų bei kitų teisės aktų, reglamentuojančių įmonės veiklą išmanymas;
  • Informacijos valdymo, apibendrinimo bei išvadų pateikimo sugebėjimai;
  • Puikūs analitiniai įgūdžiai ir loginis mąstymas;
  • Anglų kalba;
  • Lenkų kalba - stiprus privalumas.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas

Sveikatingumas

Stebby paslaugų platforma darbuotojams

Transportas

Kelionės į/iš darbo kompensavimas Nemokamas automobilio parkingas

Kiti privalumai

Telefonas asmeniniam naudojimui Kompiuteris asmeniniam naudojimui Reguliarūs mokymai
  • Atlyginimą pagal turimą darbo patirtį;
  • Darbas naujame ofise;
  • Darbo telefonas, nešiojamas kompiuteris;
  • Kuro kortelė su 100 l/mėn kompensacija.

Atlyginimas

2000-2700 €/mėn. į rankas

Tarptautinė krovinių gabenimo įmonių grupė ieško naujų narių prisijungti prie nuolat besiplečiančios draugiškos komandos. Įmonė įsikūrusi Vilniuje ir specializuojasi tarptautinių krovinių gabenimu Vakarų Europoje.
informacija apie UAB „DEGARDA“
1763 €
Vid. atlyginimas bruto
(16% didesnis už LT vidurkį)
113
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1560 €
25% uždirba 1560-1670 €
25% uždirba 1670-1700 €
25% uždirba nuo 1700 €