Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

BUHALTERIS (-Ė)

Darbo pobūdis

Apskaitos dokumentų tvarkymas ir kontrolė;
Skolų suderinimo aktų/užskaitos aktų su klientais ir tiekėjais rengimas;
Ataskaitų rengimas pagal vadovo nurodymus;
Darbas su buhalterine programa " Navision " (sąskaitų -faktūrų darbų aktų išrašymas ir kontrolė);
Atsakomybė už atliktų darbų tikslumą ir terminus;

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas buhalterijos, finansų srityse;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (Microsoft Office);
Darbo patirtis su apskaitos programomis (" Navision " - didelis privalumas);
Geros anglų kalbos žinios (rusų kalbos mokėjimas - privalumas);
Puikūs bendravimo įgūdžiai, lankstumas, atsakingumas, kruopštumas, greita reakcija, analitinis loginis mąstymas.

Mes jums siūlome

Darbą sėkmingoje, perspektyvioje organizacijoje, savo srities profesionalų komandoje;
Perspektyvą tobulėti;
Atsakingas pareigas ir profesinius iššūkius;
Darbo užmokestį atitinkantį Jūsų kompetencijas, puikias darbo sąlygas ir priemones;
Draugišką ir energingą kolektyvą.

Atlyginimas

Derybų klausimas
CVB client

Kapitalo ir investicijų patarėjų bendrovė, teikianti investicijų pritraukimo, įsigijimų ir susiliejimų bei kitas finansinio tarpininkavimo paslaugas vidutinėms ir didelėms Baltijos šalių bendrovėms. Bendrovė turi platų partnerių tinklą Centrinėje ir Rytų Europoje bei gerus ryšius su privataus kapitalo fondais, komerciniais bankais visoje Europoje.