Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Delta Management Solutions"
More about company »

Vyr. buhalteris (-ė)

Vilnius - UAB "Delta Management Solutions"

Darbo pobūdis

  • Pilnas buhalterinės apskaitos vykdymas ir finansinė atskaitomybė.
  • Apskaitos procesų organizavimas ir kontrolė.
  • Įmonės veiklos finansinė analizė ir valdymo ataskaitų rengimas vadovybei.
  • Darbuotojų konsultavimas apskaitos ir mokesčių klausimais.
  • Finansinių srautų valdymas ir pagalba atliekant įmonės auditą.

Reikalavimai

  • Sėkminga vyriausiojo buhalterio darbo patirtis (ne mažesnė nei 2 metai).
  • Geros anglų ir rusų kalbos žinios.
  • Orientacija į rezultatą ir kruopštumas.
  • Patirtis su Hansa World apskaitos programa būtų privalumas.

Mes jums siūlome

  • Iššūkių pilną ir savarankišką darbą stabiliai veikiančioje organizacijoje.
  • Draugišką kolektyvą ir palaikančius vadovus.
  • Konkurencingą atlyginimą, priklausantį nuo kvalifikacijos.
  • Automobilį atvykti į darbą ir kuro išladų kompensaciją.

klientė - Vilniaus apskrityje įsikūrusi gamybinė įmonė, sėkmingai savo veiklą vystanti jau 20 metų ir užimanti tvirtą poziciją savo srityje. Profesionalus ir bendradarbiaujantis kolektyvas kviečia prisijungti savo srities profesionalą - vyr. buhalterį (-ę).

Pasiteiravimui: tel. www.deltamanagement.lt

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad bet kokia pateikta informacija bus laikoma konfidencialia ir bus teikiama klientui tik tuo atveju, jei Jūs pateksite į būsimą atrankos etapą. Kadangi Jūsų CV bus įtrauktas į mūsų vidinę duomenų bazę, turite teisę tvarkyti, keisti bei prašyti ištrinti savo anksčiau pateiktus duomenis ar apriboti jų platinimą. Pasiteiravimui: