Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "MOKAM"
More about company »

Vyr. buhalteris (-ė)

Nuo 800 Eur
Vilnius - UAB "MOKAM"

Darbo pobūdis

  • Įmonių apskaitos tvarkymas nuo pirminių dokumentų iki deklaracijų ir FA. Įmonės daugiausia nedidelės (1-10 darbuotojų), užsiimančios paslaugų teikimu, prekyba.
  • Bendravimas su įmonės klientais buhalteriniais / mokesčių klausimais, ataskaitų sudarymas vadovams.
  • Pilnas arba dalis etato (ne mažiau nei 0,75)

Reikalavimai

  • Patirtis tvarkant įmonės (-ių) buhalterinę apskaitą;
  • Buhalterinės apskaitos, mokesčių sistemos supratimas.

Mes jums siūlome

  • Įdomų, tobulėti skatinantį darbą (skirtingo pobūdžio įmonių aptarnavimas, įvairios situacijos),
  • Profesinio tobulėjimo galimybės (seminarai, mokymai, darbas kolektyve, patirties dalijimasis),
  • Apskaitininko pagalba,
  • Geros darbo sąlygos (galimybė nusistatyti darbo laiką).

Atlyginimas

Nuo 800 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų
UAB "MOKAM"

UAB "MOKAM"

Įmonė daugiau nei 10 metų teikia buhalterinės apskaitos, mokesčių konsultacijų paslaugas. Turi filialus Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje
Informacija apie UAB "MOKAM"
904 €
Vid. atlyginimas bruto
(1% didesnis už LT vidurkį)
21
Darbuotojų skaičius
200-300 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Algis Teišerskis