Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Judruma“

VYR. BUHALTERIS (-Ė)

Vilnius - UAB „Judruma“

Darbo pobūdis

Pilnas įmonės buhalterinės apskaitos vedimas.
Mokesčių apskaita bei mokestinių ataskaitų rengimas ir kt.

Reikalavimai darbuotojui

Aukštasis universitetinis išsilavinimas buhalterijos srityje;
3 - 5 m. savarankiško buhalterinio darbo patirtis;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (programa “Rivilė” būtų privalumas);
Darbštumas, geri laiko planavimo įgūdžiai, mokėjimas dirbti komandoje, atsakingumas, kruopštumas.

Įmonė siūlo

Smagų, jaunatvišką ir draugišką kolektyvą;
Atsakingą darbą augančioje stabilioje kompanijoje.

UAB Judruma – konsultacinė įmonė, teikianti personalo mokymų paslaugas.
Savo darbą mes grindžiame profesionalumu, patirtimi ir kokybe.

Organizuojant vidinius personalo mokymus vienos organizacijos darbuotojams programos yra pritaikomos atsižvelgiant į organizacijos specifiką, mokymų tikslus, išsakytus poreikius.

Norintiems deleguoti iš įmonės tik vieną ar kelis darbuotojus – kviečiame registruoti į atvirus mokymų seminarus.

informacija apie UAB „Judruma“
2
Darbuotojų skaičius
50-100 tūkst. €
Pajamos 2022 m.