Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Confident
More about company »

Vyr.buhalteris (-ė)

Vilnius - Confident

Pagrindinės atsakomybės:

  • Įmonių grupės buhalterijos padalinio darbo organizavimas;
  • Įmonių buhalterinės apskaitos tvarkymas;
  • Mokestinių ataskaitų paruošimas ir pateikimas;
  • Įmonės finansinės atskaitomybės, ataskaitų vadovybei bei akcininkams rengimas;
  • Konsoliduotų finansinių ataskaitų rengimas;
  • Finansinės atskaitomybės audito organizavimas;
  • Nuolatinis apskaitos procesų tobulinimas.

Reikalavimai:

  • 3-5 m. patirties Vyr.buhalterio/-ės pozicijoje (patirtis dirbant tarptautinėje įmonėje ir/ar įmonių grupėje būtų privalumas);
  • Buhalterinis, ekonominis ir/ar finansinis išsilavinimas;
  • Labai geri darbo kompiuteriu įgūdžiai ir noras domėtis IT sprendimais;
  • Vadovavimo ir komandos darbų organizavimo patirtis ir įgūdžiai;
  • Lyderio savybės ir noras jas tobulinti;
  • Anglų kalbos žinios (bendravimui).

Siūlome:

  • Patrauklias darbo sąlygas;
  • Mokymosi ir nuolatinio tobulėjimo galimybes;
  • Draugišką kolektyvą, palaikantį bei kompetentingą vadovą;
  • Galimybę dirbti su inovatyviomis technologijomis.
Confident

Confident

Mūsų klientė – sėkminga tarptautinė įmonių grupė teikianti specializuotas paslaugas, šiuo metu darbui Vilniuje ieško VYR. BUHALTERIO (-ĖS), kuris turėtų sėkmingos vadovavimo komandai patirties ir mėgtų iššūkius.