Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Gelsva“
More about company »

VYR.BUHALTERIS (-Ė)

1400-1800 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Gelsva“

Pasiūlymas Jums

Tikimės, kad profesionali pavaldinių komanda ir vadovų bendradarbiavimas užtikrins sėkmingą Jūsų darbą, kurį galėsite planuoti ir organizuoti savarankiškai. Žadame patogias darbo sąlygas, subalansuotą darbo krūvį, gražias kolektyvo tradicijas, galimybę gilinti profesines žinias seminaruose ir konferencijose, pagarbą Jūsų sprendimams ir sąžiningą atlygį.
Kviečiame aptarti šį pasiūlymą - lauksime Jūsų gyvenimo aprašymo (C.V.), o Jūsų asmens duomenų saugumu pasirūpinsime tinkamai.

Užduotys ir atsakomybės

Organizuosite bendrovės finansinės ir mokestinės veiklos buhalterinę apskaitą pagal VAS (TAS) ir LR teisės aktus; būsite atsakingas (-a) už dviejų bendrovių pilną apskaitos vykdymo užtikrinimą, buhalterinių duomenų srautų analizę bei kontrolę, už savalaikį ir tikslų buhalterinės apskaitos vedimą; rengsite mokesčių deklaracijas ir finansines ataskaitas, teiksite jas valstybinėms institucijoms; konsultuosite vadovus buhalterinės apskaitos klausimais.

Lūkesčiai Jūsų kompetencijai

Tikimės, kad turite aukštajį universitetinį išsilavinimą ekonomikos, finansų, buhalterinės apskaitos srityje ir daugiau nei 5 metų vyr. buhalterio darbo patirties; turite organizacinių, vadovo gebėjimų ir patirties; gebate valdyti ir sisteminti didelius informacijos srautus; puikiai dirbate kompiuteriu. Neabejojame, kad žinote verslo apskaitos standartus ir mokesčius reglamentuojančius teisės aktus.
Jūsų darbo patirtį mažmeninės prekybos/gamybinėje įmonėje ir patirtį dirbant Microsoft Dynamics Navision laikysime privalumais.
Nedvejokite – siųskite C.V., susipažinkime !

Atlyginimas

1400-1800 €/mėn. į rankas
UAB „Gelsva“

UAB „Gelsva“

Per daugiau nei 20 metų įmonė įsitvirtino Lietuvos rinkoje ir už jos ribų ir šiandien sparčiai plečia savo verslą. Šiandien „Gelsva“ portfelyje - parduotuvių tinklas „Vynoteka“, šaltinio vandens „Žalia giria“ gamyba ir prekyba, įmonių, įstaigų ir ofisų aptarnavimas.
  • Parduotuvių tinklas „Vynoteka“ veikia visoje Lietuvoje ir už jos ribų. Taip pat bendradarbiaujame ir su vietiniais tiekėjais, užtikrindami pilną rinkoje esančių gėrimų pasiūlą – daugiau nei 1,500 vynų, per 300 pasaulyje pripažintų alaus rūšių, nuolat augantį kitų alkoholinių gėrimų ir aukščiausios kokybės gourmet maisto produktų pasirinkimą.
  • Šaltinio vandens „Žalia giria“ gamyba ir prekyba; 2000 m. įkurtas padalinys, gaminantis ir parduodantis „Žalia giria“. Vartotojams tiekiamas ne tik šaltinio vanduo, bet ir įvairūs pilstymo įrenginiai – nuo rankinės pompos ar keramikinio indo iki šiuolaikinių vandens pilstymo aparatų.

Stipriname komandą ir kviečiame profesionalą šioms pareigoms:

Similar job ads: