Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB Buhalterinės apskaitos paslaugos

Vyr. BUHALTERIS (-Ė)

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB Buhalterinės apskaitos paslaugos

Darbo pobūdis

  • Įmonių apskaitos vedimas nuo pirminių dokumentų iki finansinės atskaitomybės sudarymo
  • Mokesčių skaičiavimas ir deklaravimas (VMI, Sodra, kt.)
  • Darbo užmokesčio skaičiavimas buhalterinėje programoje
  • Finansinių ataskaitų rengimas klientams
  • Įmonės klientų konsultavimas ir komunikavimas einamaisiais klausimais

Reikalavimai

  • Buhalterio darbo patirtis 3-5 metai
  • Tarptautinių apskaitos standartų ir LR teisės aktų išmanymas
  • Mokėjimas dirbti b1.lt programa būtų didelis pranašumas
  • Atsakingumas, pareigingumas bei punktualumas
  • Anglų, rusų ar lenkų kalbų mokėjimas būtų privalumas
  • Savarankiškumas

Mes jums siūlome

  • Idomų ir atsakingą darbą, galimybę realizuoti ir įgyvendinti savo idėjas
  • Patrauklią biuro vietą ir lanksčias darbo laiko sąlygas
  • Tobulinimus seminaruose

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas
Iškome profesiškai stipraus ir atsakingo naujo komandos nario -Buhalterio (-ės), kuris mėgtų savo darbą ir būtų suinteresuotas įmonės ir Klientų sėkme!

Esame Buhalterinių paslaugų kompanija ir teikiame buhalterinės apskaitos bei įmonių steigimo paslaugas, konsultuojame finansiniais klausimais. Registruojame įmones bei teikiame kitas teisines paslaugas juridiniams asmenis.