Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client

Vyr. buhalteris (-ė)

Nuo 1400 €/mėn. Į rankas

Darbo pobūdis

  • Įmonės buhalterinės apskaitos tvarkymas pagal verslo poreikius ir LR teisės aktus;
  • Finansinės atskaitomybės sudarymas ir teikimas įstatymų nustatyta tvarka;
  • Mėnesinių/ketvirtinių/metinių ataskaitų rengimas finansų departamentui pagal nustatytus įmonės vidaus standartus;
  • Finansinių, mokestinių, statistinių ir verslo ataskaitų ir deklaracijų rengimas ir teikimas valstybinėms institucijoms;
  • Įmonės apskaitos politikos ir buhalterijos skyriaus formavimas ir vadovavimas;
  • Mokesčių apskaita ir kontrolė;
  • Prekybos centrų apskaitos koordinavimas ir kontrolė;
  • Apskaitos procesų kūrimas, vystymas ir priežiūra;
  • Audito proceso organizavimas;
  • Pagalba įmonės vadovams buhalteriniais ir su
įmonės finansais susijusiais klausimais.

Reikalavimai

  • Lietuvos Respublikos teisės aktų, reglamentuojančių apskaitą bei mokesčius, išmanymas;
  • Analitinis mąstymas, gebėjimas struktūrizuoti ir sisteminti informacijos srautus;
  • Puikūs darbo laiko planavimo įgūdžiai;
  • Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas finansų, ekonomikos srityje;
  • Ne mažiau nei 4 metų sėkmingos Vyr. buhalterio (-ės) darbo patirties;
  • Buhalterinės programos žinios Agnum, Rivilė, C1 (privalumas);
  • Rusų kalbos mokėjimas (būtina);
  • Geri įgūdžiai dirbant su MS Office pagrindinėmis programomis;
  • Savarankiškumas, sąžiningumas, atsakingas požiūris į savo darbą, pozityvumas.

Mes jums siūlome

  • Profesinių iššūkių kupiną kasdienybę, dalyvavimą įvairių projektų įgyvendinime, saviraiškos galimybes;
  • Stabiliai sparčiai augančią įmonę;
  • Darbo aplinką, kurioje vertinamas profesionalumas, komandinis darbas ir orientacija į rezultatus;
  • Dinamiškas ir atsakingas užduotis, galimybę prisidėti prie pokyčių ir bendrovės veiklos gerinimo;
  • Asmeninį ir profesinį tobulėjimą.

Atlyginimas

Nuo 1400 €/mėn. į rankas
Darbo užmokestis: nuo 1400 €/mėn., į rankas (derybų klausimas).
CVB client

Prekyba.