UAB „Lasma motors“

VYR. BUHALTERIS (-Ė)

1300-2300 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Lasma motors“

Apie mus

Mūsų įmonė užsiima naudotų automobilių prekyba Lietuvoje, ieškome vyr. buhalterio Vilniuje.

Darbo pobūdis

Buhalterinės apskaitos nuo pirminių dokumentų iki finansinės atskaitomybės organizavimas;
Mokestinių, finansinių statistinių ataskaitų bei deklaracijų rengimas ir teikimas valstybinėms institucijoms ir vadovybei;
Mėnesio ir metų uždarymas, metinio finansinio audito atlikimas;
Sudėtingesnių apskaitos įrašų atlikimas;
Apskaitos procesų tobulinimas

Mes Jums siūlome:

Darbo patirtį stabilioje įmonėje;
Kompetencijos augimą, apskaitos proceso tobulinimą;
Laisvę kurti ir įgyvendinti idėjas.
Stabilų, laiku mokamą atlyginimą, pagal kvalifikaciją

Reikalavimai:

Aukštasis išsilavinimas (buhalterijos ir finansų srityje);
Darbo patirtis vyr. buhalterio (-ės) pareigose;
Buhalterinės apskaitos ir mokesčių apskaitos Lietuvoje praktinės žinios;
Patirtis dirbant buhalterinėmis programomis (privalumas – darbas su B1 ir Rivile);
Komandiškumas, pastabumas, kantrumas, atsakomybės jausmas.
Gebėjimas susikalbėti anglų kalba

Atlyginimas

1300-2300 €/mėn. į rankas

informacija apie UAB „Lasma motors“
2210 €
Vid. atlyginimas bruto
(45% didesnis už LT vidurkį)
29
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2021 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1829 €
25% uždirba 1829-2120 €
25% uždirba 2120-2536 €
25% uždirba nuo 2536 €