You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „ISS Lietuva“

VYR. DARBUOTOJŲ SAUGOS IR SVEIKATOS SPECIALISTAS (-Ė)

From 2300 €/mon. Gross
Calculate »
Net per month
Online interview
Vilnius - UAB „ISS Lietuva“

Darbo pobūdis:

  • Tobulinti darbuotojų saugos ir sveikatos kultūrą įmonėje;
  • Užtikrinti darbuotojų saugos ir sveikatos bei gaisrinės saugos privalomų teisės aktų bei ISS grupėje taikomų reikalavimų įgyvendinimą ir laikymąsi įmonėje;
  • Konsultuoti kolegas bei klientus ir bendradarbiauti darbuotojų saugos ir sveikatos bei gaisrinės saugos, klausimais;
  • Instruktuoti darbuotojus, organizuoti darbuotojų saugos ir sveikatos, gaisrinės saugos mokymus, evakuacijos pratybas;
  • Organizuoti ir įgyvendinti nelaimingų atsitikimų ir profesinių ligų prevencijai skirtas priemones, tirti nelaimingus atsitikimus;
  • Rengti ir atnaujinti darbuotojų saugos ir sveikatos dokumentaciją, ruošti ataskaitas apie pasiektus rezultatus;
  • Siūlyti ir diegti naujoves ir gerosios praktikos pavyzdžius, siekiant optimizuoti darbuotojų saugos ir sveikatos specialisto darbą;
  • Dalyvauti įvairiuose projektuose (pvz. instruktavimų/mokymų modulių kūrimas/atnaujinimas; mokymai darbuotojams; ISO sistemos palaikymas).

Reikalavimai:

  • Aukštasis išsilavinimas (pageidautina technikos, inžinerijos, visuomenės sveikatos ar susijusiose srityse);
  • 2+ metų patirtis panašiose pareigose;
  • Darbuotojų saugos ir sveikatos norminių teisės aktų išmanymas ir gebėjimas juos taikyti praktikoje.
  • Galiojantis saugos ir sveikatos specialisto pažymėjimas;
  • Įmonių, įstaigų ir organizacijų vadovų ir atsakingų asmenų priešgaisrinės saugos pažymėjimas.
  • Noras nuolat mokytis naujų saugos ir sveikatos dalykų;
  • Dėmesys detalėms;
  • Pažengęs „Microsoft Office“ įrankių vartotojas;
  • Stiprūs anglų kalbos įgūdžiai, rusų kalbos žinios - privalumas;
  • Patirtis tarptautinėje įmonėje būtų privalumas;
  • Vairuotojo pažymėjimas.

Mes siūlome:

Work life balance

Remote work possibility Extra paid vacation

Other

Phone for personal usage Computer for personal usage
  • Darbo aplinką, kurioje sauga ir sveikata yra prioritetas;
  • Tarptautinius saugos ir sveikatos standartus;
  • Unikalią patirtį su tarptautiniais klientais;
  • Nuolatinį asmeninį ir profesinį tobulėjimą (dalyvavimas seminaruose, mokymuose ir pan.).
  • Visapusišką įmonės vadovų palaikymą užtikrinant saugias ir sveikatai palankias darbo sąlygas.
  • Laisvė kurti ir įgyvendinti idėjas.

Salary

From 2300 €/mon. gross
Atlyginimas bus aptariamas su atrinktais kandidatais atsižvelgiant į jų patirtį.

ISS įmonė buvo įkurta Danijoje 1901 m. ir šiandien turi padalinius daugiau nei 70 pasaulio šalių bei virš 500 000 darbuotojų. ISS Lietuva pradėjo veiklą 2005 m. ir išaugo iki 250 darbuotojų. ISS Lietuva teikia integruotas pastatų valdymo ir priežiūros paslaugas, tokias kaip biuro valdymas, valymas, maitinimas, techninė priežiūra, apsauga ir kt.
information about UAB „ISS Lietuva“
1572 €
Avg. salary gross
(3% didesnis už LT vidurkį)
237
Number of employees
5-10 mln. €
Revenue 2020 y.
Distribution of employees by salary (before taxes):
25% earn up to 840 €
25% earn 840-1343 €
25% earn 1343-1919 €
25% earn more than 1919 €