Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Noriu personalo sprendimų grupė
More about company »

Vyr. Finansininkas

Kaunas - Noriu personalo sprendimų grupė

Darbo pobūdis

Pilnas įmonės buhalterinės apskaitos vedimas ir finansų valdymas: finansinės atskaitomybės sudarymas, finansinių, grupės, vidinių ataskaitų ruošimas ir teikimas valstybinėms institucijoms ir kompanijos vadovybei; apskaitos politikos formavimas, organizavimas ir kontrolė. Apskaitos procesų tobulinimas ir kt.

Reikalavimai

  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas finansų, ekonomikos, buhalterijos srityse;
  • Analogiško darbo patirtis ne mažiau kaip 3 – 5 metai (darbo patirtis viešajame sektoriuje šiuo atveju būtų privalumas);
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (darbo su finansų/apskaitos valdymo sistemos patirtis);
  • Puikus VAS ir TFAS žinojimas;
  • Biudžetų, balansų sudarymas bei ekonominės analizės principų išmanymas, taikymo patirtis;
  • Iniciatyvumas, analitinis mąstymas, geri laiko planavimo įgūdžiai, greita orientacija, savarankiškumas, atsakingumas bei komunikabilumas, loginis mąstymas, atvirumas pokyčiams.

Mes jums siūlome

Savarankišką ir atsakingą darbą, geras darbo sąlygas, profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes.

Mūsų klientei - įmonių grupei, vykdančiai struktūrinius pokyčius, formuojančiai strateginę valdymo grupę, reikalingas Vyr. Finansininkas.

Dėl detalesnės informacijos kreiptis telefonu: + 370 5 269 10 76.
Kontaktinis asmuo: Kristina.