Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Vision Express“
More about company »

VYR. FINANSININKO PAVADUOTOJAS (-A) terminuotai darbo sutarčiai

1600-2000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Vilnius - UAB „Vision Express“

Darbo pobūdis:

  • Buhalterinės apskaitos tvarkymas vadovaujantis LR įstatymais ir finansinę veiklą reglamentuojančiais teisės aktais;
  • Paslaugų pirkimo dokumentų pajamavimas;
  • Banko ir kasos operacijų apskaita;
  • Avansinių apyskaitų apskaita;
  • Ateinančių laikotarpių sąnaudų apskaita;
  • Ilgalaikio turto apskaita;
  • Skolų su klientais ir tiekėjais derinimas;
  • Nurašymų vykdymas pagal pateiktus aktus;
  • Statistinių bei vidinių įmonės ataskaitų rengimas, užtikrinant griežtą terminų laikymąsi;
  • Įvairiapusė pagalba Vyr. finansininkui (-ei) padedant užtikrinti tinkamos buhalterinės apskaitos vykdymą.

Reikalavimai:

  • Aukštasis išsilavinimas buhalterijos, finansų arba ekonomikos srityse;
  • Ne mažesnė nei 3 metų panašaus darbo patirtis;
  • LR įstatymų, reglamentuojančių buhalterinę apskaitą išmanymas;
  • Verslo apskaitos standartų išmanymas;
  • Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai (Ms Office, Excel, apskaitos programomis);
  • Anglų bei rusų kalbų išmanymas;
  • Greita orientacija, atsakingumas, kruopštumas, sąžiningumas, analitinis mąstymas;
  • Darbo patirtis su buhalterinės apskaitos programa "Axapta" būtų didelis privalumas.

Mes siūlome:

  • Darbą socialiai atsakingoje įmonėje;
  • Puikias darbo sąlygas dinamiškoje kompanijoje;
  • Tobulėjimo ir kvalifikacijos kėlimo galimybes;
  • Visas socialines garantijas.

Atlyginimas

1600-2000 €/mėn. neatskaičius mokesčių

OC VISION - pirmaujanti optikos prekių ir paslaugų mažmeninę ir didmeninę prekybą vykdanti kompanija Baltijos šalyse, kuri teikia profesionalias regėjimo korekcijos paslaugas, parenkant pažangiausią ir geriausią regėjimo korekcijos variantą.
Įmonė valdo du optikos tinklus - VISION EXPRESS bei OPTIO, o taip pat internetinę parduotuvę LENSOR.
Šiandien prie mūsų komandos kviečiame prisijungti VYR. FINANSISNINKO PAVADUOTOJAS (-A) terminuotai darbo sutarčiai.