DARBO RINKOS LYDERIS 2023
I vieta energetikos kategorijoje
Ignitis grupė

VYR. INŽINIERIUS (-Ė) DUJŲ TINKLO EKSPLOATAVIMO KOMANDOJE (TERMINUOTA DARBO SUTARTIS)

Kaunas - Ignitis grupė

Darbo aprašymas

  • Skirstymo sistemų techninės priežiūros, remonto, rekonstrukcijos dujų sistemose darbų koordinavimas;
  • Dalyvavimas organizuojant remonto ir rekonstravimo darbus rangos būdu, darbų vykdymo užtikrinimas;
  • Dujų sistemos įrenginių, dujų sistemos technologinės įrangos, elektros įrenginių techninės priežiūros darbų koordinavimas;
  • Požeminių plieninių dujotiekių apsauga nuo korozijos;
  • Darbuotojų veiklos organizavimas ir koordinavimas;
  • Reikiamų Bendrovės dokumentų pildymas.

Reikalavimai

  • Aukštasis techninės, inžinerinės, elektrotechninės srities išsilavinimas;
  • Patirtis energetikos sektoriaus srityje būtų privalumas;
  • Inžinerinių komunikacijų brėžinių, schemų, techninių projektų supratimas;
  • Bendrųjų reikalavimų medžiagoms, įrenginiams ir gaminiams išmanymas;
  • Laiko planavimo ir darbo organizavimo įgūdžiai;
  • Atsakingumas, kruopštumas, orientacija į rezultatą, geri darbo komandoje įgūdžiai;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
  • Darbo MS Office pagrindinėmis programomis vartotojo įgūdžiai.

Papildoma informacija

Su mumis paprasta ir įdomu, todėl Tau siūlome:

  • Atsakingą ir įdomų darbą, sukuriantį didelę pridėtinę vertę ESO bei visai Lietuvai;
  • Galimybes kurti naujas idėjas ir jas įgyvendinti nacionaliniu mastu;
  • Galimybę prisidėti prie naujosios energetikos kūrimo.

KAS YRA ESO?

„Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) veiklą pradėjo 2016 metų sausio 1 dieną, sujungus LESTO ir „Lietuvos dujas“.

Pagrindinės ESO funkcijos: elektros energijos bei gamtinių dujų skirstymas, garantinis elektros ir dujų tiekimas, elektros ir dujų įvedimas, elektros ir dujų skirstymo tinklų eksploatavimas, priežiūra, valdymas ir plėtra, jų saugumo ir patikimumo užtikrinimas.