Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Įdarbinimo tarpininkavimo centras“
More about company »

Vyr. inžinierius-elektronikas (gamyba)

Nuo 1500 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Įdarbinimo tarpininkavimo centras“

Darbo pobūdis

  • Naujų gaminių testavimas, konsultavimas
tobulinimo klausimais;
  • Parodų lankymas, susipažinimas su technikos naujovėmis, naujų tiekėjų paieška;
  • Techninių problemų sprendimas, neatitikčių ir pakeitimų valdymas kuriant individualius apšvietimo produktus;
  • Technologinių kortelių sudarymas;
  • Detalių užsakymas iš tiekėjų.

Reikalavimai

  • Inžinerinis išsilavinimas;
  • Smalsumas, domėjimasis technikos naujovėmis;
  • Kūrybiškumas;
  • Gebėjimas perteikti informaciją komandai;
  • Novatoriškumas.

Įmonė siūlo

  • Galimybę įgyvendinti idėjas, nuolat kelti kvalifikaciją;
  • Darbą su aukštos kokybės produktus kuriančia komanda;
  • Automobilį, bei kitos darbui reikalingos priemones.

Atlyginimas

Nuo 1500 €/mėn. į rankas

UAB "Įdarbinimo tarpininkavimo centras" klientei - pramoninių šviestuvų gamybos įmonei, darbui Kaune reikalingas