UAB „Simplika“

VYR. IQOS SALONO KONSULTANTĖ (-AS) Telšiuose/Mažeikiuose

650-850 €/mėn. Į rankas
Telšiai, Mažeikiai - UAB „Simplika“

Darbo pobūdis:

  • Profesionalus ir dėmesingas klientų konsultavimas;
  • Pagalba, sprendžiant nestandartines situacijas;
  • Asortimento ir jo likučių priežiūra;
  • Įrenginių, aksesuarų ir produktų pardavimas;
  • Darbas kasos aparatu;
  • Prekių priėmimas ir paruošimas pardavimui, ekspozicijos pildymas;
  • Salono salės priežiūra, jos paruošimas akcijoms;
  • Darbas slenkančiu grafiku.

Reikalavimai:

  • Turi daugiau nei 1-erius metus patirties pardavimų srityje;
  • Turi daug energijos, pozityvo ir noro mokytis;
  • Gebi maloniai bendrauti, užmegzti ryšį su klientais;
  • Esi orientuotas į rezultatą;
  • Domiesi inovacijomis ir puikiai dirbi komandoje;
  • Gebi ieškoti sprendimo sudėtingose situacijose;
  • Esi iniciatyvus ir drąsiai priimi iššūkius;
  • Anglų kalbos žinios, rusų kalba – privalumas.

Mes siūlome:

  • Progą tapti permainų dalyviu ir apie pokyčius pranešti kitiems;
  • Nuostabius kolegas, kuriems bendradarbiavimas ir gera nuotaika yra neatsiejama sėkmingo darbo dalis;
  • Galimybę dalyvauti įvairiuose renginiuose kartu su komanda;

Darbo užmokestis: iki 850 €/mėn į rankas (po bandomojo) / iki 650€/mėn į rankas (per bandomąjį)

Telšiai:
I - V 10 - 19, VI 10 - 17, VII 10 – 15
Mažeikiai:
I - V 10 - 19, VI 10 - 18, VII 10 – 17

Informuosime tik atrinktus kandidatus, konfidencialumą garantuojame. Siųsdami savo CV Jūs sutinkate, kad UAB „Simplika“ tvarkytų Jūsų asmens duomenis galimo įdarbinimo bendrovėje ar paslaugų teikimo UAB „Simplika“ klientams tikslais. Jūs turite teisę bet kada atšaukti savo sutikimą, tvarkyti, keisti bei prašyti ištrinti savo anksčiau pateiktus duomenis (plačiau )

Atlyginimas

650-850 €/mėn. į rankas

Esame „Simplika“ ir „CVO Recruitment“ – lyderiaujanti personalo atrankų ir laikinojo įdarbinimo įmonė Baltijos regione. Mūsų tikslas – padėti Klientams susirasti geriausią darbuotoją, o Kandidatams – svajonių darbą.