Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „DPD Lietuva“
More about company »

VYR. IT INFRASTRUKTŪROS SPECIALISTAS (-Ė)

Vilnius - UAB „DPD Lietuva“

Darbo pobūdis

  • IT infrastruktūros priežiūra bei nuolatinis tobulinimas;
  • IT rizikų identifikavimas ir prevencinių priemonių diegimas;
  • Problemų, susijusių su IT infrastruktūra, sprendimas procesų koordinavimas bei tobulinimas;
  • IT Infrastruktūros testavimo procedūrų, užtikrinančių, kad sistemos diegiamos tinkamai, kūrimas bei diegimas;
  • Inovatyvių bei nestandartinių IT sprendimų kūrimas bei jų diegimas;
  • IT infrastruktūros, atitinkančios įmonės standartus, parinkimas;
  • Dalyvavimas verslo projektuose, kuriems būtina tinkami ir saugi IT infrastruktūra;
  • SLA nustatymas ir sutarto lygio IT Infrastruktūros pasiekiamumo užtikrinimas;
  • Užtikrinimas, kad IT sistemos atitinka įmonės kokybės standartus;
  • Trečiųjų šalių paslaugų tiekėjų kokybės valdymas.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas IT srityje;
  • Ne mažesnė nei 3 metų darbo patirtis, administruojant IT infrastruktūrą;
  • Geriausios praktikos žinojimas, administruojant Active Directory, DFS, DNS, DHCP ir kitus pagrindinius IT infrastruktūros servisus;
  • Bendrinis supratimas apie IT tinklų technologijas (Wan/Lan/VoIP/DMZ/Vlan);
  • Bendrinis supratimas apie virtualizacijos platformas (VMware, Hyper-V);
  • Patirtis administruojant IT stebėjimo įrankius (Zabbix, Cacti ir pan.,);
  • Patirtis administruojant O365 bei MS Azure;
  • IT saugumo valdymo žinios;
  • Gebėjimas teisingai prioretizuoti užduotis, turint didelį jų kiekį;
  • Sklandus ir efektyvus darbas su trečiųjų šalių partneriais;
  • Stiprūs bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžiai, konstruktyvumas;
  • Gebėjimas dirbti komandoje ir priimti sprendimus;
  • Geras anglų kalbos mokėjimas;
  • Vairuotojo pažymėjimas.

Mes jums siūlome

  • Perspektyvų ir atsakingą darbą didelėje tarptautinėje kompanijoje;
  • Geras darbo sąlygas;
  • Galimybę tobulėti, siekti karjeros bei būti įvertintam.

UAB “DPD Lietuva” () – sėkmingai veikianti tarptautinė smulkių siuntų pervežimo įmonė, besiorientuojanti į aukščiausios kokybės paslaugų teikimą, vertinanti kompetentingus, motyvuotus, iniciatyvius, atsakingus ir nuolat siekiančius tobulėti darbuotojus.