Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB Emplonet
More about company »

Vyr. kokybės inžinierius (-ė) QA

Nuo 1200 Eur
Kaunas - UAB Emplonet

Darbo pobūdis

  • Dalyvauti kokybės užtikrinimo proceso diegime ir tobulinime vadovautis įmonės kokybės standartais.
  • Kurti efektyvius testavimo planus produkto kokybei užtikrinti.
  • Būti lyderiu komandoje, paskirstyti užduotis kokybės inžinieriams.
  • Skaityti matavimo duomenis juos apdoroti interpretuoti, analizuoti, rinkti ir perduoti komandai ir vadovui.
  • Dalyvauti rizikų valdyme, vertinime ir patikroje

Reikalavimai

  • Ne mažiau kaip 3-jų metų patirtis PĮ kokybės užtikrinime;
  • Patirtis kuriant testavimo planus bei testavimo atvejus;
  • Puikus išmanymas naudojant specializuotus įrankius (versijų kontrolės, PĮ klaidų registravimo, analizės ir peržiūros įrankiais);
  • Geras UML, SysML reikalavimų notacijų išmanymas;
  • Puikus skriptų kalbų išmanymas.
  • Gebėjimas perskaityti matavimo duomenis juos rinkti, apdoroti, analizuoti ir aiškiai perduoti komandai.
  • Kokybės užtikrinimo procesų išmanymas, gebėjimas parinkti automatizuotas testavimo priemones vykdomiems projektams.
  • Geros programinės įrangos (PĮ) kūrimo proceso žinios;
  • Geros PĮ kokybės užtikrinimo principų žinios.
  • Standarto ISO 9001 žinojimas.

Mes jums siūlome

  • Intriguojantį darbą prie nestandartinių projektų;
  • Bendradarbiavimą su mokslininkais atliekant mokslinius tyrimus;
  • Nuolatinį kvalifikacijos kėlimą;
  • Konkurencingą atlyginimą;
  • Lankstų darbo grafiką.

Susisieksime tik su atrinktais kandidatais.

Atlyginimas

Nuo 1200 Eur atskaičiavus mokesčius

Emplonet klientė, projektuojanti ir integruojanti mobiliosios robotikos ir kompiuterinio matymo sprendimus verslui, ieško naujo komandos nario.

Dėl detalesnės informacijos kreiptis:
Ieva