Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „SOLID SUPPLY“

Vyr. konstruktorius

1200-2400 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „SOLID SUPPLY“

Darbo pobūdis

  • Konstruktorių komandos užduočių planavimas ir priežiūra;
  • Brėžinių kokybės kontrolė;
  • Terminų kontrolė;
  • Brėžinių biudžeto kontrolė;
  • Rizikos valdymas;
  • Bendravimas su kitais padaliniais ir klientais;
  • Kasdieninės būklės ataskaita projektų vadovams ir brėžinių skyriaus vadovui;
  • Rasti geriausius nestandartinių baldų konstrukcijos technologinius sprendimus.

Reikalavimai

  • Komandos valdymo ir vadovavimo patirtis;
  • Geri organizaciniai, laiko planavimo ir komandinio darbo įgūdžiai;
  • Atsakomybės jausmas;
  • Darbo patirtis baldų projektavimo ir gamybos srityje;
  • Geros anglų ir rusų kalbų žinios;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Geri įgūdžiai dirbant su 3D CAD projektavimo programomis („Solidworks“, „Autodesk Inventor“ ar pan.);
  • Bakalauro arba aukštasis baldų dizaino ir gamybos ar pramoninio dizaino laipsnis;
  • Baldų gamybai reikalingų medžiagų ir furnitūros išmanymas.

Mes jums siūlome

Jūs būsite komandos dalis, kuri dirba su nestandartinių baldų projektavimu nekilnojamojo turto rinkoje. Nuo 2009 m. Dirbame tarptautiniu mastu ir turime ilgą sąrašą projektų, įgyvendintų visoje Europoje.

  • Konkurencingą atlygį, atsižvelgiant į turimus įgūdžius;
  • Draugišką ir palaikantį kolektyvą;
  • Asmeninį ir profesinį tobulėjimą;
  • Smagų darbą stabilioje, augančioje įmonėje;
  • Visas darbui reikalingas priemones;
  • Galimybę dirbti nuotoliniu būdu.

Jei turite klausimų, susisiekite .

Pateikdami savo gyvenimo paraišką UAB „SOLID SUPPLY“, Jūs pasitikite ir sutinkate su mūsų Privatumo politika. Su Privatumo politika galite susipažinti paspausdami šią nuorodą:

Atlyginimas

1200-2400 €/mėn. į rankas

Numeris vienas nestandartinių baldų projektų valdymo ir konstravimo pasirinkimas tarp architektų, prekės ženklų, nekilnojamojo turto vystytojų, operatorių ir generalinių rangovų.

Internetinis puslapis:
informacija apie UAB „SOLID SUPPLY“
2185 €
Vid. atlyginimas bruto
(43% didesnis už LT vidurkį)
60
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1041 €
25% uždirba 1041-2148 €
25% uždirba 2148-2667 €
25% uždirba nuo 2667 €