Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Mokesčių srautas"
More about company »

VYR. MOKESČIŲ TEISININKAS

Vilnius - UAB "Mokesčių srautas"

DARBO POBŪDIS:

  • Nuolatinis naujų mokesčių teisės aktų sekimas ir domėjimasis;
  • Darbas su mokesčių teisės grupės komanda;
  • Seminarų aprašymų rengimas (akcentuojant pakeitimus, naujausius išaiškinimus iš valstybės institucijų/teismų praktikos);
  • Išorinės komunikacijos informacijos apie mokesčių teisės aktus rengimas, peržiūra, bendradarbiaujant su rinkodaros skyriumi (naujienlaiškiai ir kt.);
  • Darbas su seminarų lektoriais (informavimas apie klientų poreikius, teismų praktikos apžvelgimas pagal lektoriaus temas ir kt.);
  • Seminarų metodinės medžiagos rengimas pagal naujus mokesčių teisės aktus;
  • Vidinių personalo dokumentų, sutarčių su klientais rengimas, peržiūra.

REIKALAVIMAI:

  • Aukštasis teisinis išsilavinimas (mokesčių, finansų arba muitų teisės - būtų privalumas);
  • Išmanyti Lietuvos mokesčių ir apskaitos sistemą;
  • Geri komunikaciniai gebėjimai, noras nuolat siekti aukštų atlikimo standartų;
  • Auditorijos valdymo, viešojo kalbėjimo kompetencijos;
  • Labai geri sisteminio, analitinio - loginio mąstymo gebėjimai.

PAŽADAME TAU:

  • Motyvuojantį atlygį, susijusį su profesiniu augimu;
  • Draugišką darbo aplinką Žvėryno biure (pertraukėlių metu kava, arbata, žaidimai ir saldumynai). Dirbame nuo 8.00 iki 17.00 val. pirmadienį–penktadienį (yra galimybė susidaryti lankstų darbo grafiką), mokomės darbo ir ne darbo metu;
  • Bendras pramogas kartą per mėnesį ir vasaros žygius baidarėmis;
  • Na, ir viską, ką kartu sugalvosime ir padarysime :)

UAB „Mokesčių srautas“, prekės ženklas COUNT LINE () – Esame lietuviško kapitalo kompanija, kuri rengia mokymus, susijusius su teisės aktų pakeitimais ir kitais aktualiais klausimais. Šiuo metu keliame naujus tikslus ir siekiame sustiprinti esamą komandą.
Informacija apie UAB "Mokesčių srautas"
1656 €
Vid. atlyginimas bruto
(85% didesnis už LT vidurkį)
18
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Natalja Portnovaitė