UAB „AirInn Vilnius“

Vyr. padavėjas (-a), pusryčių padavėjas (-a), padavėjas (-a)

600-900 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „AirInn Vilnius“

Darbo pobūdis

Aukštesnės klasės, viešbučiui Vilniaus centre (Kalvarijų gatvė 59 ), ieškome viešbučio restorano darbuotojų komandą.

1. Darbas viešbučio restorane pamainomis slenkančiu grafiku.

Pagrindinės funkcijos:

kontroliuoti padavėjų darbą (pretenduojantiems į vyr. padavėjo poziciją);
profesionalus svečių aptarnavimas laikantis klientų aptarnavimo standarto; puikus siūlomų patiekalų ir gėrimų meniu išmanymas, svečių konsultavimas;
darbas R-keeper kasos aparatu;
bendros švaros ir tvarkos palaikymas savo darbo vietoje;
bendradarbiavimas su visa restorano komanda, bendro tikslo siekimas bei geros nuotaikos skleidimas.

2. Darbas viešbučio restorane rytinėmis pamainomis (nuo 7 val. ryto) slenkančiu grafiku.

viešbučio svečių aptarnavimas (bufeto produktų papildymas, naudotų indų nurinkimas, stalų dezinfekavimas) pusryčių bei pietų metu, siekiant užtikrinti aukštą restorano klientų aptarnavimo kokybę.

Reikalavimai

Ne mažesnė nei 3 mėn. padavėjo arba panašios pozicijos patirtis;
Puikios svečių aptarnavimo, maisto bei gėrimų pateikimo, serviravimo žinios;
Anglų kalbos mokėjimas;
Gebėjimas dirbti komandoje ir su šypsena;
Punktualumas, atsakingumas, pozityvumas, greita orientacija.

Mes jums siūlome

Nemokamą maitinimą;
Laiku mokamą atlyginimą;
Visas socialines garantijas;
Puikias darbo sąlygas;
Profesinį ir asmeninį tobulėjimą.

Turint papildomų klausimų, susisiekite su Ringaile, kontaktiniu numeriu: 862016231

Atlyginimas

600-900 €/mėn. į rankas

Aukštesnės klasės, viešbučiui Vilniaus centre (Kalvarijų gatvė 59 ).
See all ads of this company (4)
informacija apie UAB „AirInn Vilnius“
1070 €
Vid. atlyginimas bruto
63
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 834 €
25% uždirba 834-908 €
25% uždirba 908-1172 €
25% uždirba nuo 1172 €