VIEŠBUTIS „LIETUVA“, UAB Radisson Blu Hotel Lietuva

Vyr.padavėjas (-a) Viešbučio Restorane

Vilnius - VIEŠBUTIS „LIETUVA“, UAB Radisson Blu Hotel Lietuva

Darbo pobūdis

Radisson Blu Hotel Lietuva esame viena komanda, kurianti įsimintinas akimirkas mūsų svečiams.
Šiuo metu ieškome komandos vedlio, kurio aistra darbui motyvuotų aplinkinius, patirtis padėtų įgyvendinti tikslus, o žinios kurtų pridėtinę vertę. Vedlio, kuris žino kuo skiriasi Cafe Latte nuo Capuccino ir galintį apie tai pasakoti kolegoms bei svečiams. Vedlio, kuris skiria balto vyno vynuoges nuo raudonojo. Vedlio, kuriam svečio poreikiai yra aukščiau už savuosius.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aptarnauja ir nuoširdžiai rūpinasi svečių komfortu viešbučio RIVERSIDE restorane;
  • užtikrina, kad svečias gautų nuoseklų aukštos kokybės aptranavimą;
  • siekia maksimalaus svečių pasitenkinimo nuo svečio pasitikimo iki atsisveikinimo;
  • pasitelkęs visas savo žinias ir gebėjimus, moko komandos narius apie papildomų pardavimų reikšmę;
  • užtikrina standartų laikymąsi;
  • bendradarbiauja ir tariasi su restorano vadovu, kaip pasiekti geriausius darbo rezultatus;
  • teikia naujas idėjas, inovatyvius sprendimus, pasiūlymus departamento vadovams;
  • visapusiškai prižiūri inventoriaus judėjimus, trūkumus, užsakymus;
  • vadovauja restorano gėrimų inventorizacijai;
  • organizuoja komandos narių mokymus;
  • sprendžia konfliktines situacijas joms iškilus;
  • moka sklandžiai bendrauti lietuvių ir anglų kalbomis (privaloma). Kitos kalbos - privalumas;

Kviečiame prisijungti prie jauno ir draugiško kolektyvo lyderiaujančioje kompanijoje. Mes jums siūlome:

  • Darbą pilnu etatu slenkančiu darbo grafiku, 5-ias dienas per savaitę. Darbas popietinėje/vakarinėje pamainoje;
  • Dinamišką bei įdomų darbą didžiausiame viešbutyje Lietuvoje;
  • Neįkainojamą patirtį;
  • Visas socialines garantijas;
  • Laiku mokamą atlyginimą ir geras darbo sąlygas;
  • Nemokamą maitinimą;
  • Nemokamus tiekėjų mokymus;
  • Karjeros galimybes viešbučio viduje, taip pat kituose grupės viešbučiuose Lietuvoje bei užsienyje.

Radisson Hotel Group, viena didžiausių ir dinamiškiausių viešbučių kompanijų pasaulyje, valdo Radisson Blu bei Park Inn by Radisson viešbučius Lietuvoje. Grupės portfelyje yra daugiau kaip 1.400 veikiančių ir ruošiamų veiklai viešbučių 110-tyje pasaulio šalių ir teritorijų.
Šiuo metu kompanija siūlo darbą Vilniuje, didžiausiame Lietuvos viešbutyje Radisson Blu Hotel Lietuva, Konstitucijos pr. 20, kuriame yra 456 svečių kambariai, vienas iš didžiausių ir moderniausių konferencijų ir renginių centras, restoranas Riverside, vestibiulio baras bei baras Skybar, esantis 22-ame viešbučio aukšte.
informacija apie VIEŠBUTIS „LIETUVA“, UAB Radisson Blu Hotel Lietuva
1946 €
Vid. atlyginimas bruto
(28% didesnis už LT vidurkį)
144
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1106 €
25% uždirba 1106-1453 €
25% uždirba 1453-1919 €
25% uždirba nuo 1919 €